A A A

Sociālo lietu pārvaldes darba organizēšana - primāri attālināta saziņa 

Drukāt
20.01.2021

Latvijā izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā, lai iespēju robežās mazinātu klātienes kontaktus un ierobežotu Covid-19 vīrusa izplatību, Valmieras pilsētas pašvaldības Sociālo lietu pārvalde aicina primāri izvēlēties attālinātu saziņu, rakstot e-pastu slp@valmiera.lv vai zvanot pa tālruni 64207153 vai 28674775.

 

Ģimenēm ar bērniem lūgums sazināties ar sociālo darbinieku Ģimenes atbalsta nodaļā vai zvanot pa tālruni 64210698, 64207142 vai 64210695.

Sociālo lietu pārvaldes kontakti pieejami šeit.

Ja tomēr klients ierodas klātienē Valmieras pilsētas pašvaldības ēkā Lāčplēša ielā 2, lai pieteiktos materiālā atbalsta kārtošanai vai saņemtu cita veida sociālo palīdzību, Apmeklētāju pieņemšanas centra darbinieks lūgs aizpildīt rakstisku iesniegumu, kurā jāapraksta nepieciešamība un jānorāda kontaktinformācija – vārds, uzvārds, adrese, tālrunis. Sociālo lietu pārvaldes speciālists iesniegumu izskatīs un sazināsies ar klientu.

Atgādinām, ka, ienākot Valmieras pilsētas pašvaldības un tās iestāžu ēkās, jālieto sejas maskas, jādezinficē rokas, jāievēro 2 m distance, nedrīkst apmeklēt, ja ir augšējo elpceļu saslimšanas pazīmes (drudzis, klepus, elpas trūkums u.c.)!

Iedzīvotāji, kuri bija iepriekš pieteikušies apmeklējumam, saņems Sociālo lietu pārvaldes darbinieka zvanu, kura laikā kopīgi vienosies par nepieciešamo dokumentu aizpildīšanu.

Pateicamies par sapratni!      

Foto: pexels.com