A A A

Izdots Valmieras sienas kalendārs 2021.gadam  

Drukāt
16.11.2020

Pieejams Valmieras sienas kalendārs 2021.gadam, ko attālināti  iegādāties Valmieras Tūrisma informācijas centrā Rīgas ielā 10. Kalendāra cena – 4,00 EUR. Īpaši piedomāts par Valmieras patriotiem – digitālās vides lietotājiem. Valmieras kalendārā iekļautās fotogrāfijas izvietotas arī 12 datora darbvirsmas fona (fona tapete) attēlos (nekomerciālai lietošanai). Tos iespējams bez maksas lejupielādēt šeit

        
 

 

2021.gada sienas kalendārā iemūžināti pilsētai nozīmīgi objekti un skaistas ainavas dažādos gadalaikos. Gads iesākas ar gaišu skatu uz Valmieras vecpilsētu ziemas spelgonī, pavasari ievada krāšņi krokusi, kas izdaiļo Vecpuišu parku, vasaras sākumā priecē  saulgriežu maģijas noskaņa virs Gaujas, par rudeni vēstī bagātīga ziedu kompozīcija pilsētas centrā, gada noslēgumā baltā un sniegotā ziemas pasakā tīts nams, ko ieskauj Valmieras pilsdrupas. Šīs un vēl daudz citas skaistas fotogrāfijas priecēs valmieriešus un pilsētas draugus visu 2021.gadu.

Valmieras skaistos mirkļus iemūžināja: Jānis Ukass, Edgars Vaivads, Oskars Tapinskis, Edmunds Mitenieks, Aivis Stračinskis, Uģis Brālēns, Matīss Markovskis un Valmieras Tūrisma informācijas centrs.

Kalendārā ir publicēti arī nozīmīgākie 2021.gadā plānotie notikumi Latvijā un Valmierā. Tomēr jāatgādina, ka notikumu norisē ir iespējamas izmaiņas saistībā ar Latvijā noteiktajiem ierobežojumiem Covid-19 izplatības mazināšanai. Tuvojoties notikumam, pirms tā apmeklēšanas aicinām pārliecinieties par notikuma norisi www.valmiera.lv.

Tāpat jāpiebilst, ka Valmieras Tūrisma informācijas centrā attālināti iespējams iegādāties arī citus suvenīrus. Jaunākais piedāvājums suvenīru klāstā: īpaši izstrādāta Valmieras dizaina metāliska kārba ar smilšu cepumiem “Liepzieds”, sejas aizsargmaska ar Valmieras zīmolu, Vaidavas keramikas kolekcijas ZEME trauki, kuros apvienojas Latvijas keramikas tradīcijas ar ziemeļnieciski minimālu estētisku baudījumu, mitrumizturīga materiāla sporta mugursoma ar Valmieras zīmolu, kā arī citi suvenīri. Plašāk ar suvenīru piedāvājumu iespējams iepazīties šeit.