A A A

Aicina tikties Pārgaujas aktīvos iedzīvotājus!  

Drukāt
15.09.2020

15.septembrī plkst.17.30–19.00 Valmieras integrētās bibliotēkas, Cēsu ielā 4, otrā stāva lasītavā valmierieši, kuri vēlas attīstīt un realizēt Valmieras iedzīvotājiem, īpaši Pārgaujā dzīvojošiem, nozīmīgas iniciatīvas, ir aicināti uz domubiedru atrašanas un Pārgaujas iniciatīvu plānošanas sapulci. Iniciatīvu atbalstam iespējams finansējums no Valmieras novada fonda projektu konkurā “Sev, tev, novadam!”.

 

Doma tikties pārgaujiešu ideju plānošanas sapulcē radās sestdien, 12.septembrī, kad notika Pārgaujas domrade – Pārgaujas iedzīvotāji tikās, lai diskutētu par viņiem aktuālajiem jautājumiem un iedzīvotāju vēlmi un iespējām pašiem piedalīties to risināšanā. Pasākuma laikā tika diskutēts par tādiem šobrīd aktuāliem izaicinājumiem kā atpūtas zonu attīstīšana, kultūra un radošums Pārgaujā. Tika risināti jautājumi par pārgaujiešus vienojošiem pasākumiem, kā arī komunikācijas un informācijas apmaiņas sekmēšanai.  

Uz Pārgaujas aktīvo iedzīvotāju iniciatīvu plānošanas sapulci aicina Pārgaujas domrades dalībnieki. Informatīvu atbalstu, konsultācijas nodrošina Valmieras novada fonda un Valmieras pilsētas pašvaldības pārstāvji. Ideju, kas vērstas uz sabiedrisko labumu, rada jaunas iespējas vai risina aktuālas problēmas, kā arī veicina iedzīvotāju līdzdalību un līdzatbildību, īstenošanai iespējams saņemt arī finansiālu atbalstu, līdz 1.novembrim ideju piesakot konkursā “Sev, tev, novadam!” Tajā domradēs paustajām idejām tiks piešķirta prioritāte. Plašāka informācija šeit.

 

Foto: pexels.com