A A A

10.09. Valmierā notiks VUGD praktiskās mācības 

Drukāt
10.09.2020

Ceturtdien, 10.septembrī, plkst. 11.00 Valmierā, Cempu ielā 13, notiks Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) un  AS “Valmieras stikla šķiedra” rīkotās praktiskās mācības.

 

Mācībās tiks inscenēta situācija, ka uzņēmuma teritorijā esošajā noliktavā, kurā tiek uzglabātas ķīmiskās vielas, notiek negadījums, kurā cieš darbinieks un notiek ķīmisko vielu noplūde. Glābjamo noliktavā imitēs manekens, savukārt sadūmojums tiks nodrošināts ar dūmu ģeneratoru.

Mācību mērķis ir pārbaudīt un pilnveidot ugunsdzēsēju glābēju prasmes veikt un vadīt glābšanas darbus ķīmisko vielu ražošanas un uzglabāšanas objektos. Mācībās piedalīsies ugunsdzēsēji glābēji no Valmieras, Rūjienas, Mazsalacas, Cēsīm un Strenčiem, kā arī uzņēmuma darbinieki.

VUGD aicina iedzīvotājus nesatraukties, ja redzama ugunsdzēsības transporta kustība Valmierā un ugunsdzēsēju glābēju darbošanās uzņēmuma teritorijā. VUGD atvainojas iedzīvotājiem par operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem un iespējamo uztraukumu!

Plašākai informācijai:
Sandra Vējiņa
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē
Tel. 27018728, sandra.vejina@vugd.gov.lv