A A A

Arī Valmieras projektiem atbalsts projektu konkursā 

Drukāt
22.05.2020

Noslēgusies Vidzemes plānošanas reģiona izsludinātā un administrētā konkursa "Latvijas valsts mežu un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstītās Vidzemes kultūras programmas 2020” projektu vērtēšana. Šogad konkursam tika iesniegti pavisam 149 projektu pieteikumi, kopējā pieprasītā finansējuma summa – 637 373,70 eiro. Atbalstīto projektu vidū arī no Valmieras pieteikti projekti Valmieras muzeja virtuālā tūre “Ceļojums Bruņinieku ielā”"Gara gaisma" (Valmieras Kultūras centrs), grāmata Valmieras mūzikas skolai 100 "Starp nošu līnijām skolotāju dzīvē", koncertuzdevumu cikls bērniem "Krāsainā pasaule".

 

 

Ekspertu komisija, kuras sastāvā bija viens VKKF eksperts, viens LVM eksperts un trīs Vidzemes plānošanas reģiona izvēlēti eksperti, ņemot vērā konkursa nolikumā apstiprinātos kvalitatīvos kritērijus, izvērtēja projektu pieteikumus un nolēma atbalstīt pavisam 69 projektus, sadalot konkursā pieejamo finansējumu 143 000,00 eiro apmērā.

Šogad par konkursā iesniegtajiem projektiem paralēli norisinājās arī sabiedrības balsojums. Kopumā vietnē balso.vidzeme.lv par iesniegtajiem projektiem tika atstātas vairāk nekā 12 300 balsu, kas liecina par vidzemnieku augsto interesi par kultūras procesiem reģionā.

Ar rezultātiem var iepazīties šeit.