A A A

Gada balva personu ar invaliditāti atbalstam 2019 

Drukāt
05.12.2019

3.decembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā norisinājās svinīgais pasākums konkursa “Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam” nominantiem, uz kuru aicinātas tika Valmieras Bērnu sporta skolas (Valmieras BSS) interešu izglītības sporta programmas “Sports bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām” un Valmieras invalīdu sporta kluba “Sars S” treneres Sandra Vilne un Sarmīte Ulanovska.

 

Jau 5.gadu Latvijas Republikas Tiesībsargs sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību "Apeirons" un Latvijas Nacionālo bibliotēku rīkoja konkursu "Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam", kurā piesaka cilvēkus, nevalstiskās organizācijas, kas aizstāv cilvēku ar īpašām vajadzībām tiesības un veicina viņu iekļaušanu sabiedrībā.

Konkurss ir kļuvis par ikgadēju tradīciju un tiek rīkots ar mērķi novērtēt un atbalstīt cilvēku ar invaliditāti intereses pārstāvošo nevalstisko organizāciju, kā arī individuālu darbību, tādejādi gan sekmējot labās prakses attīstību cilvēku ar invaliditāti tiesību aizsardzībā, gan arī veicinot sabiedrības izpratni un iesaisti cilvēku ar invaliditāti situācijas uzlabošanā.

Šogad konkursā tika izsludinātas sešas nominācijas: uzdrīkstēšanās, nodarbinātības veicinātājs, sociālo tīklu balss, izglītotājs, bērnu atbalsts un pakalpojumu nodrošinātājs.

Valmieras BSS treneres S.Vilne un S.Ulanovska konkursā tika izvirzītas nominācijā “Izglītotājs”. Gan Sandra, gan Sarmīte jau vairāk nekā 25 gadus strādā ar cilvēkiem ar invaliditāti, ikdienā vada nodarbības Valmieras BSS interešu izglītības programmā “Sports bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām” un vada invalīdu sporta klubu “Stars-S”. Kopā ar jauniešiem treneres regulāri piedalās dažādos pasākumos un sacensībās, sagatavo komandas sacensībām.

Mēs sakām lielu paldies Valmieras Bērnu sporta skolas pedagoģēm par neizsīkstošo darba sparu, sagatavojot jauniešus sacensībām, iniciatīvu organizējot un vadot nometnes bērniem un jauniešiem ar invaliditāti, regulāri informējot sabiedrību par aktivitātātēm un rūpēm par apkārtējiem!

Informāciju sagatavoja:

Valmieras Bērnu sporta skola