A A A

Izsludina iepirkuma procedūru siltumenerģijas pārvades sistēmas pārbūvei Valmieras pilsētā 

Drukāt
03.12.2019

SIA “Valmieras ūdens” izsludina iepirkuma procedūru projekta “Siltumenerģijas pārvades sistēmas pārbūve Valmieras pilsētā” (Nr.4.3.1.0/18/A/019) ietvaros. Tas paredz siltumapgādes tīklu, pašteces sadzīves kanalizācijas tīklu, ūdensapgādes tīklu, kā arī lietus kanalizācijas tīklu izbūvi kopumā 5,4 kilometru apjomā.

 

SIA “Valmieras ūdens” Attīstības daļas vadītājs Nauris Kalniņš:

“Projekta galvenais mērķis ir savienot Valmieras pilsētas centralizēto siltumapgādes sistēmu ar jauno šķeldas katlumāju, ko Dakstiņu ielā 1 būvē AS “Valmieras enerģija”. Minētā projekta realizācija noritēs divās kārtās, un tā realizācija tiks uzsākta 2020. gada pavasarī. Jāatzīmē, ka siltumtrases pārbūves darbi tiks plānoti tā, lai līdz apkures sezonas sākumam visi esošie objekti tiek pieslēgti pie jaunizbūvētajiem siltumtīkliem, un tiem tiktu nodrošināta siltumapgāde. Projekta otrā kārta tiks realizēta 2021. gadā.”

Komunikāciju izbūve 2020.gadā plānota Dakstiņu, Ķieģeļu, Limbažu, Beātes, Annas un  Dārza ielās, savukārt 2021.gadā no Miera ielas līdz esošajai Rīgas ielas katlumājai. Beātes ielas posmā starp Graudu ielu un Andreja Upīša ielu un Dārza ielā starp Rīgas un Beātes ielām vienlaikus ar siltumtrases izbūvi tiks pārbūvētas komunikācijas, kas nodrošina ūdensapgādes, sadzīves kanalizācijas un lietus kanalizācijas darbību, kā arī atjaunots ielas segums.

Iepirkuma līguma izpildes termiņš noteikts 16 mēneši. Piedāvājumus var iesniegt līdz 2020.gada 16.janvārim pl.11.00 SIA „Valmieras ūdens”, Rūpniecības ielā 50, Valmierā.