A A A

Valmieras boksa klubā norisināsies vīriešu veselības mēneša noslēguma pasākums 

Drukāt
29.11.2019

30.novembrī plkst.16.00 Valmieras boksa klubā (Andreja Upīša iela 7) norisināsies ūsu audzēšana jeb vīriešu veselības mēneša noslēguma pasākums, kur notiks boksa cīņa. Ieeja par ziedojumiem.

 

Jau tradicionāli novembra mēnesis tiek dēvēts par “Movember” jeb ūsu vai vīriešu veselības mēnesi, kad visā pasaulē, tajā skaitā arī Latvijā uzmanība tiek pievērsta tieši vīriešu veselības tēmām un problēmām. Īpaša uzmanība tiek veltīta, iedrošinot un motivējot vīriešus savlaicīgi veikt veselības pārbaudes.

Par “Movember” kustību un nozīmīgumu apmeklēt ārstu ne tikai tad, kad jūtamas kaites stāstīs Helmuts Bēķis. Vidzemes Slimnīcas Uralogs Dainis Vorps pastāstīts, kāda ir situācija un ārstēšanas iespējas Latvijas vīriešiem. Uzstāsies arī kungu frizētavas ”Royal Dandy” vadītāja Sigita Norvele, kura ikdienā rūpējas par vīriešu matu griezumiem un bārdu korekcijām.

Pasākumā piedalīsies arī fonda “Movember” dibinātājs Helmuts Bēķis un Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks. 

Paralēli izglītojošām un izklaidējošām lekcijām būs pieejamas uzkodas un dzērieni. Pasākuma laikā par ziedojumiem varēsiet tikt pie pirmklasīga matu griezuma no fonda lieldrauga “Royal Dandy Valmiera”. Par muzikālo pavadījumu rūpēsies grupa “RR Band”, dīdžeji un akordeonu performance, savukārt gurniem liks kustēt deju studija “Kustību bāze”. Vakara nagla būs boksa cīņa, kas pieliks treknu punktu vīriešu veselības mēnesim.

Noslēdz “Movember” mēnesi ar vērtīgu pasākumu, kas izklaidi apvienos ar saturīgu informācijas ieguvi.

Atzīmē, ka dosies uz pasākumu un dalies ar saviem draugiem šeit.

Video