Ģimeņu pēcpusdienā "Ucipuci domā ārpus kastes"

30.10.2019

24.novembrī plkst.15.00 Valmieras teātra kafejnīcā notiks Ģimeņu pēcpusdiena "Ucipuci domā ārpus kastes".

 

Valmieras teātra kafejnīcā ciemosies rakstniece Zane Zusta, kura ir autore un izdevēja iemīļotajām bērnu grāmatām par pūcīti Ucipuci – "Ucipuci meklē mājas” un "Ucipuci domā ārpus kastes”. Autore iepazīstinās ar sevi, pastāstīs par to, kā tapušas grāmatas, kā var kļūt par rakstnieku un visbeidzot izstāstīs Ucipuci stāstu. Pēc tam kopīgi ar bērniem pārrunās Ucipuci zinību nodaļu, kur pūcīte māca, ko darīt, ja gadās nozaudēties, kā arī izspēlēs leļļu teātri grāmatā, par aktieriem pieaicinot bērnus. Pasākums noslēgsies ar grāmatas ainu krāsošanu un papīra pūcītes veidošanu. Ja pūcīte Ucipuci būs iekritusi dziļi sirdī, pēc meistarklases būs iespējams arī iegādāties grāmatu ar pašas autores autogrāfu.

Piesakies laikus, jo meistarklasē vietu skaits ir ierobežots! Raksti uz kultura@valmiermuiza.lv.

Droši ierodies jau kādu laiciņu pirms meistarklases, lai bērni varētu izspēlēties kafejnīcas leļļu teātrī, savukārt vecāki – palasīt izmeklētas grāmatas un žurnālus, baudot gardās kūkas un aromātisku kafiju.

Sākums: plkst.15.00 (darbošanās apmēram 50 min).

Dalības maksa: 8 EUR (norēķināšanās Valmieras teātra kafejnīcā). Tajā iekļauts rakstnieces stāsts par Ucipuci, līdzdalība leļļu teātra izrādē, grāmatas ainu krāsošana, kā arī pūcītes veidošana, ar kuru kopā varēsi doties mājup. Lai aktīvajā darbošanās procesā nemāc slāpes, cienāsim ar liegi veldzējošo Gardu muti BIO liepziedu vēstēju. Gaidīsim bērnus kopā ar vecākiem vai pavadošo personu (dalības maksa tikai bērniem).

Informāciju sagatavoja:

Sabīne Vandāna,

Valmiermuižas kultūras biedrība