"Labo darbu nedēļa" pansionātā "Valmiera"

30.10.2019

"Labo darbu nedēļas" ietvaros Valmieras pilsētas  pašvaldības pansionāts “Valmiera” pateicas ikvienam, kurš veltīja laiku un iepriecināja pansionāta klientus.

 

Valmieras Viestura vidusskolas audzinātājai Gunai Gailei un 4.b klases skolēniem, viņu vecākiem par rūpīgi sagādātiem gardumiem un jauko koncertu. Bērnu siltie apskāvieni un  koncerts ikviena seniora sirdī radīja mīļas, siltas emocijas, kas pārvētās prieka asarās ikvienam no klātesošajiem.

Valmieras pansionāta seniorus pārsteidza arī  Valmieras Jaunatnes centra “Vinda” šūšanas un modelēšanas pulciņa meitenes un pasniedzēja Zinta Irbe, ar pašu radītām cepurēm un zeķēm, par kurām priecājās seniori.

Pateicamies Valmieras pirmskolas izglītības iestādes “Buratino” bērniem un audzinātājām, par skanīgo  koncertu un jaukiem sveicieniem "Labo darbu nedēļas" ietvaros.

Tāpat pateicamies arī Valmieras Pārgaujas sākumskolas 4.d klasei, kas dāvāja prieku un labu noskaņojumu ar koncertu un kopā būšanu. Pamatskolas ”Universum” audzēkņi interesanti un saturīgi pavadīja laiku  aizrautīgās galda spēlēs kopā ar pansionāta klientiem. Un draugi no bērnudārza “Kārliena” bija sarūpējuši gardus ābolus.

 “Man ir tas, ko esmu paveicis!” – jūs visi, kuri piedalījāties labo darbu nedēļā, paveicāt daudz, iepriecinot cilvēku sirdis un prātus!

Informāciju sagatavoja:
pansionāts "Valmiera"