A A A

Tālākizglītības programmā aicina pieteikties ārstus un ārstu palīgus 

Drukāt
27.09.2019

Profesionālās tālākizglītības un pilnveides izglītības iestāde “Salvum TD” aicina ārstus (ģimenes ārstus) un ārsta palīgus pieteikties neformālās izglītības programmā "Fiziskās un garīgās attīstības novērtēšana bērnam vecumā no vienas nedēļas līdz pieciem gadiem un garīgās attīstības novērtēšanas lapas aizpildīšanas metodika. Jaundzimušo un zīdaiņu, un bērnu veselības aprūpe un izvērtēšana ambulatorajā praksē”, kas norisināsies Eiropas Sociālā fonda projekta ietvaros.

 

Mācību kursos tiks sniegtas zināšanas par fiziskās un psihomotorās attīstības novērtēšanu bērniem no vienas nedēļas līdz piecu gadu vecumam, par antropometrisko mērījumu novērtēšanas biežumu, metodēm un instrumentiem, par obligāti rekomendējamiem diagnostiskiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām jaundzimušiem, zīdaiņiem un bērniem ambulatorajā praksē.

Mācību norises vieta: Valmieras Gaujas krasta vidusskola - attīstības centrs Jumaras ielā 9 Valmierā.

Mācību norises datumi: 04.10.2019.(1.nodarbība); 05.10.2019.(2.nodarbība). Mācību nodarbību norises laiks: no plkst. 10.00 līdz 17.00, dalībnieku reģistrācija 30 min pirms mācību kursu sākuma.

Pieteikties uz kursiem iespējams, rakstot uz e-pastu salvumtd@gmail.com vai zvanot kursu koordinatorēm: Katrīnai Sarkovai (28101666), Dacei Veikinai (26388445).