A A A

“Baltijas ceļam” veltīts auto/moto fanu brauciens  

Drukāt
20.08.2019

23.augustā Jeep Club Lithuania Lietuvas, Latvijas un Igaunijas teritorijā organizēs auto/moto fanu simbolisko “Baltijas ceļa” braucienu, šķērsojot arī Valmieru.

 

 

Svinīgais brauciens sāksies plkst.9.00 no Tallinas un Viļņas, dodoties uz Rīgu. Transportlīdzekļu kolonna no Viļņas šķērsos Lietuvas/Latvijas robežu Saločiai-Grenctāles robežpunktā plkst.11.45. Otra transportlīdzekļu kolonna no Tallinas šķērsos Igaunijas/Latvijas robežu no Vīlandes (Viljandi) puses laikā no plkst.11.30 līdz 11.45. Abas kolonnas plkst.14.30 ieradīsies Rīgā, kur pie Rīgas domes (Rātslaukumā 1) notiks svinīgā ceremonija.

Plkst.15.00 kolonna, kas Rīgā ieradusies no Tallinas, dosies uz Latvijas/Lietuvas robežu, savukārt kolonna, kas Rīgā ieradusies no Viļņas, dosies virzienā uz Latvijas/Igaunijas robežu, šķērsojot Cēsis un Valmieru. Plānots, ka transportlīdzekļu kolonna Valmierā varētu iebraukt neilgi pēc plkst.16.00, lai dotos tālāk uz Rūjienu un Latvijas/Igaunijas robežpunktu. Brauciena finišs Viļņā un Tallinā plānots no plkst.19.00 līdz 19.30.

Jāpiemin, ka brauciena laikā varētu būt apgrūtināta satiksme. Brauciens notiks Valsts policijas ekipāžu pavadībā, lai nodrošinātu drošu tā dalībnieku kustību.

Baltijas valstu galvaspilsētās tiks izpildītas valstu himnas, kā arī pašvaldību pārstāvjiem pasniegti Baltijas valstu karogi. Organizatori plāno, ka braucienā piedalīsies no 5000 līdz 8000 automašīnām.

Plašāka informācija pieejama mājaslapā http://www.balticway30.eu/?lang=lv.