A A A

Aizvadīts pasākums "Ideju nakts" 

Drukāt
12.03.2019

Biedrība “Valmieras divi krasti” projekta “Bezmiega naktis” laikā aizvadījuši jau otro pasākumu no trīs pasākumu cikla, martu iesākot ar "Ideju nakti”. 

 

Pasākumā varēja piedalīties ikviens jaunietis no tuvākas un tālākas apkārtnes. Šīs nakts mērķis bija iepazīt jaunus cilvēkus, pavadīt laiku ārpus ierastās kārtības, dalīties idejām un uzlādēties ar pozitīvām emocijām. “Ideju naktī” izstaigājām pasākumam pa pēdām, meklējām atbildes tam, kādēļ zivs pūst no galvas, noskaidrojām, cik klikšķi ir līdz reklāmai, kura uzrunā jauniešus, un rosinājām jauniešus domāt un piedāvāt savus risinājumus par nepieciešamo infrastruktūras attīstību, interesējošām un nepieciešamām aktivitātēm Valmierā, tās apkārtnē, kā arī gūt ieskatu tajā, ko jaunieši uzskata par problēmjautājumiem politiskā un sabiedriskā līmenī Valmierā. Protams, spēles, našķi, picas un pozitīvas emocijas ir neatņemama sastāvdaļa šādos pasākumos.

Seko līdz informācijai, un tiekamies “Bezmiega naktīs”!

“Eiropas Solidaritātes korpuss” (2018.-2020.) ir Eiropas Savienības programma, kuras mērķis ir veicināt solidaritāti, iesaistot organizācijas un jauniešus solidaritātes aktivitātēs, kas risina sabiedrībai aktuālus izaicinājumus, uzlabo jauniešu kompetences, sekmē sociālo iekļaušanu un Eiropas vērtību stiprināšanu. Šī ziņa atspoguļo vienīgi autora viedokli un iniciatīvas.

Informāciju sagatavoja:

Biedrība "Divi krasti"