A A A

Pašvaldības policijas statistika februārī 

Drukāt
07.03.2019

2019.gada februārī Valmierā turpinājās ziemai raksturīgie laikapstākļi. Tādēļ, lai nodrošinātu optimālu ietvju attīrīšanu no sniega, Valmieras pilsētas pašvaldības policija tupināja informēt un brīdināt māju īpašniekus par īpašumam piegulošajā teritorijā esošo ietvju uzturēšanas atbildību ziemā. Tika uzraudzīts arī, ka noteiktu ielu brauktuvju malās nakts laikā netika atstātas automašīnas. Noteiktos ielu posmos tas bija nepieciešams, lai varētu veikt ielu brauktuvju attīrīšanu no sniega. Vienlaikus Valmieras pilsētas pašvaldības Operatīvās informācijas centrs saņēma 161 reģistrētu izsaukumu un ziņojumu.

 

Policijas darbinieki atskurbšanai Valsts policijas Valmieras iecirknī nogādāja 25 alkohola reibumā esošas personas. Medicīnas darbinieki tika izsaukti vienai alkohola reibumā esošai personai, savukārt dzīvesvietā tika nogādātas piecas alkohola reibumā esošas personas. Uz nakts patversmi februārī ar policijas iesaistīšanos tika nogādātas četras personas. Policijas darbiniekiem bija jāizbrauc arī uz diviem ģimenes skandāliem.

Par Ceļu satiksmes noteikumu neievērošanu sodīti 93 transporta līdzekļu vadītāji, kā arī tika sastādīti 15 administratīvo pārkāpumu protokoli.

Valmieras pilsētas pašvaldības policijas pārraudzībā esošais Operatīvās informācijas centrs janvārī saņēma arī 25 avārijas dienesta izsaukumus, kas bija saistīti ar santehnikas problēmām, piecus ar elektrību saistītām problēmām un 11 izsaukumus, kas saistīti ar citiem darbiem.

Valmieras pilsētas pašvaldības policija arī turpmāk aicina autovadītājus pievērst īpašu uzmanību automašīnu stāvvietām Valmierā, kur uzstādīts stāvēšanas laika ierobežojums. Atstājot automašīnu šajās stāvvietās, vadītāja pienākums ir automašīnas salonā pie priekšējā vējstikla redzamā vietā novietot laiku, cikos automašīna stāvvietā atstāta.