A A A

Līdz pirmdienai piesaki ideju Ziedotāju aplim!  

Drukāt
08.02.2019

Ja Tevī mīt iecere, ideja vai sapnis, kas padarītu Valmieru vai apkārtējos novadus par labāku vietu, kur dzīvot – ļauj tai īstenoties! Piesaki to Ziedotāju aplim, ko rīko Valmieras novada fonds. Jomas nav noteiktas, un viena projekta summa ir 2000 eiro. Piedāvājumi jāiesniedz līdz 11. februārim, bet pēc tam savas ieceres vēl varēs pilnveidot.

 

Lai iesniegtu ieceri un kāptu uz Ziedotāju apļa skatuves nav vajadzīga pārstāvoša organizācija, vai iepriekšēja pieredze, bet ideja, kas sniedz labumu sabiedrībai kopumā un vēlme to īstenot. Šobrīd aicinām piedāvāt savu ieceri 2000 eiro apmērā. Trīs izvēlētie projekti būs aicināti to prezentēt potenciālajiem ziedotājiem 4. aprīļa pēcpusdienā. Šī ir iespēja saņemt atbalstu iecerei, savukārt organizācijām papildus tā ir iespēja pievērst organizācijas mērķiem un veidot atpazīstamību.

Projekta tematika nav ierobežota, tā var būt vērsta uz regulāriem pakalpojumiem, to paplašināšanu vai uzlabošanu, jaunu ilgtermiņa ideju uzsākšanu. Pieteikumu var iesniegt gan biedrības un nodibinājumi, gan neformālas iedzīvotāju grupas no Valmieras apkaimes (Valmieras pilsētas, Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas novada).

Vairāk informācijas un pieteikuma anketu var atrast fonda mājas lapā www.vnf.lv sadaļā “Īsteno ideju”. Turpat arī vairāki video materiāli iedrošinājumam. Ar jautājumiem sazinieties, rakstot uz e-pastu vnf@vnf.lv vai zvanot pa tālruni 26136756 (Ansis).

Iepriekšējā Ziedotāju aplī 2017. gada decembrī tika saziedoti 6580 eiro grāmatu mājiņu izveidei Valmierā un Kocēnu novadā, Beverīnas novada biedrībai “Ģimenes šūpulis”, kas palīdz grūtībās nonākušām sievietēm gaidībās un pēc dzemdībām, kā arī inventāra iegādei izciliem sasniegumiem airēšanas slalomā.

Valmieras novada fonds jau 13 gadus strādā, atbalsot vietējo iedzīvotāju iniciatīvas dzīves uzlabošanai Valmierā un apkaimē, bet ziedotājiem piedāvājot mērķtiecīgas filantropijas atbalstu.

Papildu informācija:
Ansis Bērziņš, VNF valdes priekšsēdētājs
Tālrunis: 26136756; e-pasts: ansis.berzins@vnf.lv
http://www.vnf.lv