A A A

Sarunu vakari potenciālajiem audžuvecākiem, aizbildņiem, adoptētājiem 

Drukāt
30.04.2018

Vidzemes plānošanas reģions projekta “Vidzeme iekļauj” ietvaros rīkos sarunu vakarus neformālā atmosfērā potenciālajiem audžuvecākiem, aizbildņiem, adoptētājiem.

 

Tādi notiks vairākās pilsētas. Pirmais būs Valmierā 23.maijā plkst.18.00-21.00 restorānā "Vecpuisis" (L.Paegles iela 10).

Uz sarunām aicināsim jau esošas audžuģimenes, aizbildņus un adoptētājus, kuri dalīsies ar savu pieredzi. Runāsim arī par viesģimenes statusu, kurš ir labs sākums vai iespēja tad, ja ikdienas solis neļauj uzņemt bērnu pavisam, tomēr var sniegt lielu ieguldījumu bērna izaugsmē. Pie kafijas tases ikvienam būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus, kā arī tos iesniegt iepriekš, rakstot uz naula.dannenberga@vidzeme.lv, lai sarunu laikā neaizmirstas.

Arvien trūkst audžuģimeņu, īpaši tādu, kuras spētu uzņemt vairākus bērnus no vienas ģimenes, kā arī bērnus ar īpašām vajadzībām. Neskatoties uz to, ka iepriekšējā gada izskaņā Latvijas iedzīvotāju sirdis sašūpoja labdarības maratons “Dod pieci” un tā izskaņā tika saziedota vērienīga naudas summa, tomēr bērnu namos dzīvojošu bērnu skaits būtiski nemazinās.

Sarunu vakaru norises laikiem iespējams sekot Facebook lapās “Vidzeme iekļauj” un  “Vidzemes plānošanas reģions”.

Informāciju sagatavoja:

Naula Dannenberga,

projekta “Vidzeme iekļauj”

sabiedrisko attiecību speciāliste