A A A

Vidzemes Augstskolas studentu apvienība aicinās ziedot Valmieras zupas virtuvei 

Drukāt
05.12.2017

Labdarības koncertā “Sasildi pasauli” 21. decembrī plkst. 18:00 koncertzālē “Valmiera” Vidzemes Augstskolas studenti un darbinieki, kā arī Valmieras mākslinieki priecēs ar saviem priekšnesumiem, vācot naudu Valmieras zupas virtuvei.

 

Ziemassvētki ir maģisks un brīnumiem bagāts laiks, kad tā vien gribas sniegt otram to labāko. Tieši tāpēc talantīgie mākslinieki no Vidzemes Augstskolas un citi viesi apmeklētājiem dāvās īpašo svētku noskaņu!

 “Straujiem soļiem pienācis gada tumšakais laiks un arī šogad Vidzemes Augstskolas studenti aicina dalīties ar savu sirds siltumu, atbalstot Valmieras zupas virtuvi un palīdzot tiem, kam tas ir nepieciešams,” stāsta pasākuma organizatore, Vidzemes augstskolas studentu apvienības kultūras virziena vadītāja Elīna Krūkle. Zupas virtuve Valmierā darbojas jau no 2000. gada un tās darbību nodrošina vietējo iedzīvotāju ziedojumi. Biedrības „Kristīgais žēlsirdības centrs” darbības mērķis nav tikai siltu pusdienu nodrošināšana. Tikpat svarīgi ir dot iespēju bērniem apgūt sociālo pieredzi, ko dažādu iemeslu dēļ viņiem nav sniegusi ģimene, tādējādi viņus stiprinot un darot dzīvi drošāku. Mūsu interesēs ir palīdzēt viņiem atrasts savu ceļu dzīvē un iekļauties sabiedrībā.

Koncertā uzstāsies ViA un Valmieras Kultūras centra koris “Skan”, Valmieras Kultūras centra pūtēju orķestris “SIGNĀLS”, ViA improvizācijas teātris “ViAgars”, studenti ar individuāliem un kolektīviem priekšnesumiem, darbinieki un valmierieši.

Ieeja labdarības koncertā ir par ziedojumiem!


Informāciju sagatavoja:
Vera Grāvīte,
Vidzemes Augstskola