A A A

Jānis Baiks sveic t/c “Valleta” ar iegūto balvu konkursā “Latvijas labākais tirgotājs 2015” 

Drukāt
18.02.2016

16.februārī Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks pieņemšanā tikās ar tirdzniecības centra “Valleta” vadītāju Eviju Švarcu, lai sveiktu ar uzņēmuma panākumiem Latvijas Tirgotāju asociācijas rīkotajā konkursā “Latvijas labākais tirgotājs 2015”. T/c “Valleta” ir viens no septiņiem galvenās balvas ieguvējiem. 

 

Sveicot uzņēmumu, Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks norādīja: “Novērtējam, ka t/c “Valleta” sniegtie pakalpojumi tiek atzīti nacionālā līmenī, turklāt tas liek pozitīvi izskanēt arī Valmieras vārdam. T/c “Valleta” tirdzniecības nozarē Valmierā ieņem nozīmīgu lomu, jo uzņēmums rūpējas par daudzām darbavietām un ik gadu palielina savu apgrozījumu, kas liecina par piedāvāto pakalpojumu kvalitāti. Tāpat t/c “Valleta” novērtē arī apkārtējo novadu iedzīvotāji, bieži vien par iepirkšanās vietu izvēloties Valmieru. Novēlu uzņēmumam tikpat stabilu attīstību arī turpmāk!”

Savukārt t/c “Valleta” vadītāja Evija Švarca pastāstīja, lai saņemtu galveno balvu konkursā, nepieciešams mērķtiecīgi strādāt, domājot ne tikai par klientiem, bet arī tirgotājiem, kas piedāvā savu pakalpojumu t/c “Valleta” telpās. “Latvijas Tirgotāju asociācijas izveidotā žūrija, pirmkārt, vērtē pašu objektu – tā infrastruktūru, drošību, sakārtotību, pieejamību visām iedzīvotāju grupām, kopējās sajūtas, kas raisās, ienākot un pastaigājoties pa veikalu. Tāpat žūrija izvērtē darbiniekus, cik viņi ir zinoši, kompetenti, laipni un atsaucīgi, kā arī kopējo pakalpojumu klāstu – tā daudzveidību un kvalitāti. Šādas balvas apliecina mums pašiem, ka darbojamies īstajā virzienā. Turklāt tā ir papildu motivācija radīt arvien jaunus mērķus, pacelt latiņas, meklēt jaunus radošus piedāvājumus, kas būtu interesanti klientiem ne tikai Valmierā, bet arī tās tuvākā un tālākā apkārtnē,” uzsver E. Švarca.

Konkursā “Latvijas Labākais tirgotājs 2015” piedalījās 198 uzņēmumi. Pēc vērtēšanas 66 uzņēmumi atbilda konkursa kritērijiem, jo saņēma vismaz 92 punktus no 100. Starp tiem 20 ir no Rīgas un 46 no novadiem. Atkarībā no saņemto punktu skaita galvenā balva piešķirta “Viesnīcas restorānam Boutique Hotel&Restaurant MaMa” Jūrmalā, kafejnīcai “Lidojošā varde” Rīgā, kafejnīcai “Magdalēna” Saldū, pilsētas galerijai “VALLETA” Valmierā, viesu namam “Liepupes muiža” Salacgrīvas novada Liepupes pagastā, “Zvaigznes grāmatnīcai” Cēsīs un lielveikalam “SKY” Rīgā, Duntes ielā 19A. Par uzvarētājiem tika atzīti 48 uzņēmumi, laureāta diplomus ieguva 17, bet vienam uzņēmumam tika piešķirts dalībnieka diploms.

“Latvijas Labākais tirgotājs 2015” uzvarētāji nākuši no Alūksnes, Cesvaines, Cēsīm, Daugavpils pilsētas un novada, Gulbenes pilsētas un novada, Jelgavas pilsētas un novada, Jēkabpils, Jūrmalas, Kokneses, Ķeguma, Lielvārdes pilsētas un novada, Liepupes, Mālpils, Ogres, Rīgas, Rojas, Salaspils, Saldus, Valmieras un Ventspils.

Konkursa dalībnieki tika vērtēti vairākās nozarēs: aptiekas, veterinārās aptiekas un klīnikas, degvielas uzpildes stacijas, skaistumkopšanas saloni, sporta un atpūtas centri, viesnīcas un viesu nami, lauku tūrisma objekti; veikalu grupā – mazie veikali, lielveikali un tirdzniecības tīkli; ēdināšanas uzņēmumu grupā – bistro, kafejnīcas-picērijas, kafejnīcas-konditorejas, kafejnīcas-veikali, kafejnīcas, krogi, restorāni un viesnīcu restorāni.

Jāatzīmē, ka šī ir jau ceturtā galvenā balva, ko t/c “Valleta” saņēmis konkursā “Latvijas Labākais tirgotājs”. Uzņēmums bijis laureāts arī 2008., 2013. un 2014.gadā.