A A A

Vidzemes uzņēmēju dienas 2016 

Drukāt
17.02.2016

Tuvojoties pavasarim, sākas arī gatavošanās „Vidzemes uzņēmēju dienām”, kuras šogad svinēs 19. gadskārtu. Tās kļūst arvien nozīmīgākas, jo bez Vidzemes novadu uzņēmējiem, kuri veido lielu īpatsvaru pasākumā, arvien vairāk piedalās uzņēmēji un amatnieki no visas Latvijas. Tā ir iespēja demonstrēt savus ražotos produktus, esošos un jaunos pakalpojumus klientiem, esošajiem un potenciālajiem sadarbības partneriem, kā arī Vidzemes reģiona iedzīvotājiem. 

 

Arī šogad gaidām visu nozaru pārstāvjus - izglītības iestādes, IT un tehnoloģiju izstrādātājus, visu, kas saistīts ar mūsu ikdienu un izaugsmi.

Paralēli izstādei norisināsies Biznesa forums, kur semināros un diskusijās varēs uzklausīt priekšlikumus ar biznesu saistītām aktualitātēm, saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem.

Izstādes kodolu veido pastāvīgie dalībnieki, kuri vienmēr piedāvā arī ko jaunu, kā arī ceram uz jauniem dalībniekiem, kas līdz šim pasākumu ir vērojuši no malas, tā uzņēmumiem ir laba reklāma un arī pieredze.

Aicinām izstādes ikgadējos dalībniekus laicīgi pieteikt savu dalību izstādē un sev vēlamo platību. Pieteikumu reģistrācija ir atvērta līdz 22. aprīlim, sūtot Pieteikumu – līgumu uz e-pastu valmiera@chamber.lv.

Sīkāka informācija www.vidzemesizstade.lv

Izstādi organizē Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību.

Uz tikšanos „Vidzemes uzņēmēju dienās 2016”!

Juris Sleņģis
LTRK Vidzemes nodaļas vadītājs