A A A

Piedalies gājienā “Esam kopā, lai dzīvotu” 

Drukāt
15.05.2015

23.maijā plkst. 13:00 Rīgā pie Brīvības pieminekļa ikviens aicināts piedalīties kampaņas “Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!” noslēguma pasākumā un plkst. 14:30 gājienā “Esam kopā, lai dzīvotu”, no Brīvības pieminekļa dodoties uz Arēnu Rīga. Tur norisināsies draudzības spēle starp Latvijas sieviešu basketbola un Ķīnas sieviešu basketbola izlasēm.

 

Ieeja visos pasākumos bez maksas.

Jau vairākus gadus tiek organizēts gājiens „Ejam kopā, lai dzīvotu!”, pulcinot uzņēmumu komandas, domubiedrus, ģimenes, draugus un paziņas, lai paustu atbalstu rūpēm par sievietešu veselību un aicinātu Latvijas sievietes rūpēties par krūšu veselību un mazinātu vēlīni diagnosticētus krūts vēža gadījumus Latvijā. Diemžēl, joprojām 1/3 sieviešu krūts vēzis tiek atklāts novēloti.

Organizatori aicina pieteikt savu komandu gājienam, rakstot uz e-pastu anete@divigani.lv, norādot komandas nosaukumu, pārstāvēto uzņēmumu, dalībnieku skaitu. Dalībnieki aicināti būt pamanāmi ar kolektīvu raksturojošiem tērpiem un rozā aksesuāriem. Pamanāmākajai komandai būs pārsteiguma balvas.