A A A

Vidzemes Uzņēmēju dienās varēs pieslēgties SIA „Valmieras ūdens” pakalpojumiem sadarbībā ar „Nordea” bankas atbalstu 

Drukāt
07.05.2015

15. un 16.maijā izstādē „Vidzemes Uzņēmēju dienas” piedalīsies arī SIA „Valmieras ūdens” sadarbībā ar Nordea banku. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja klātienē uzzināt aktuālāko informāciju par konkrēta nekustamā īpašuma pievienošanu centralizētajai ūdensapgādes un notekūdeņu savākšanas sistēmai, kā arī spert pirmos soļus dokumentu noformēšanai. Tāpat arī apmeklētāji iepazīsies ar Nordea bankas īpaši izveidoto piedāvājumu – patēriņa kredītu, lai mājsaimniecības Valmierā varētu pieslēgties maģistrālajiem ūdensvadiem un kanalizācijas tīkliem.

 

Ar Eiropas Savienības atbalstu, rekonstruējot un izbūvējot apakšzemes komunikācijas, ik gadu radītas simtiem pievienošanās vietas centralizētai sistēmai. Tā ir iespēja Valmieras pilsētas iedzīvotājiem izmantot ikdienā patiešām kvalitatīvu dzeramo ūdeni, kas ir atbilstoši sagatavots un laboratoriski pārbaudīts lietošanai uzturā, kā arī videi draudzīgi apsaimniekot saražotos notekūdeņus.

No 2015.gada ievērojami samazināta maksa par pievienošanos maģistrālajiem tīkliem jeb par pievienojuma vietas izbūvi. Gan dzīvojamām ēkām, gan sabiedriskajiem un komercobjektiem pievienošanās maksa noteikta tikai 121 EUR ūdensvada un tikpat arī kanalizācijas pievienojumam.

„Lai darītu pieejamāku mājokļa pieslēgšanu Valmieras ūdensapgādes un kanalizācijas maģistrālajiem tīkliem, Nordea klienti varēs pieteikties patēriņa kredītam uz īpašiem nosacījumiem, tostarp klienta vajadzībām pielāgotu atmaksas grafiku un termiņu, nemainīgu ikmēneša maksājumu un citām priekšrocībām, kas ļaus klientam ērtāk izmantot piedāvāto produktu,” tā Nordea bankas Reģionālā klientu apkalpošanas centra „Valmiera” vadītāja Sandra Rasnača.

 

Informāciju sagatavoja:
SIA „Valmieras ūdens”
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Ingrīda Kraukle
Mob. tālr.: 26640333