Valmieras pilsētas autobusos par vēlmi izkāpt jāinformē, nospiežot „stop” pogu

06.05.2015

SIA „VTU Valmiera” aicina izmantot autobusos esošo „stop” pogu, lai novērstu pārpratumus, kurā pieturvietā nepieciešams apstāties.

 

Iedzīvotājam nospiežot sarkano „stop” pogu, autobusa vadītājs saņem informāciju, ka pasažieris vēlas izkāpt. Tas novērsīs gadījumus, ka transportlīdzeklis vajadzīgajā pieturvietā netiek apturēts, jo tas, ka cilvēks ir nostājies pie durvīm, nenozīmē, ka viņš vēlas nākamajā pieturvietā izkāpt. Turklāt, ja attiecīgajā pieturvietā negaida pasažieri, pilsētas maršrutu autobusa vadītājs var tai braukt garām, transportlīdzekli neapturot.

Uzņēmums arī atgādina, ka Valmierā Brīvības ielā sākušies remontdarbi, tādējādi autobusi, kas kursē pa šo ielu, tiek novirzīti pa apkārtceļu – Dīvaliņa, Palejas, Austrumu un Vienības ielu, kursēšanas laikiem paliekot līdzšinējiem. Pieturvietas pasažieru iekāpšanai un izkāpšanai ir Dīvaliņa ielā un Austrumu ielā pie Beverīnas ielas. Visas izmaiņas publicētas uzņēmuma mājaslapas www.vtu-valmiera.lv sadaļā „Pasažieru pārvadājumi” – „Izmaiņas kustību sarakstos”, kā arī pieturvietās esošajos paziņojumos.

SIA „VTU Valmiera” pateicas par izpratni un vēl patīkamus braucienus.

 

Informāciju sagatavoja:
Zane Bulmeistare
SIA „VTU Valmiera”
Sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: pr@vtu-valmiera.lv
Mob. tālr.: 26443410