A A A

Aicina ziedot Valmieras reģiona trūcīgajiem mazuļiem īpašā ziedojumu stendā „Maxima Latvija” veikalā Valmierā 

Drukāt
30.04.2015

Labdarības akcijas „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” ietvaros no 30.aprīļa „Maxima Latvija” veikalā Valmierā, Georga Apiņa ielā 10A uzstādīts īpašs interaktīvs ziedošanas stends, kurā saziedotie līdzekļi nonāks Valmieras reģiona trūcīgajām ģimenēm. Stends Valmierā atradīsies trīs nedēļas.http://www.ziedot.lv/palidzi-trucigiem-mazuliem-2137

 

Latvijā ik gadu piedzimst ap 20 000 bērnu, un aptuveni 2000 no tiem piedzimst ģimenēs, kurām nepietiek līdzekļu, lai nodrošinātu savai atvasei pamatlietas, kas nepieciešamas bērna pilnvērtīgai attīstībai. „Katrs bērniņš ir pelnījis ne tikai vecāku rūpes un mīlestību, bet arī visu nepieciešamo, lai augtu vesels un laimīgs. Diemžēl daudziem vecākiem tas sagādā lielas grūtības, jo trūkst līdzekļu. Visbiežāk palīdzība nepieciešama maznodrošinātām ģimenēm ar bērniem līdz 2 gadu vecumam. Šajā laikā lieli tēriņi saistīti gan ar mazuļu piena maisījuma, gan autiņbiksīšu iegādi,” stāsta Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta, aicinot palīdzēt ikvienu, kurš sevī jūt aicinājumu, lai mazuļi no nabadzīgām ģimenēm neizjustu trūkuma skarbo slogu.

Labdarības organizācija Ziedot.lv akciju rīko sadarbībā ar reģionālajām labdarības organizācijām un veikalu tīklu SIA „Maxima Latvija”. Akcijas mērķis ir palīdzēt ap 2000 bērnu no maznodrošinātām ģimenēm visā Latvijā. Atbalsts ģimenei tiek sniegts nedēļu pirms bērna kopšanas pabalsta saņemšanas, jo, kā norāda Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta, šis periods maznodrošinātajām ģimenēm ir finansiāli viskritiskākais. Šajā laikā projekta ietvaros ģimenēm katru mēnesi tiek nodrošinātas autiņbiksītes un piena maisījumi 16 EUR vērtībā, kas sedz vienas nedēļas izdevumus šīm mazulim ikdienā nepieciešamajām precēm. Lai varētu sniegt palīdzīgu roku visām akcijā iesaistītajām ģimenēm, nepieciešami 32 000 EUR mēnesī. Labdarības akcijā līdzdarbojas arī projekta vēstnese psiholoģijas zinātņu doktore Diāna Zande, sniedzot jaunajām māmiņām dažādos Latvijas reģionos nepieciešamo informatīvo un emocionālo atbalstu bērnu audzināšanā.

Ziedojumus iespējams veikt SIA „Maxima Latvija” veikalos visā Latvijā – gan ziedojumu kastītēs, gan izvēloties veikalos produktus ar īpašu akcijas zīmi „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem”, kas nozīmē, ka ražotājs ziedos 0,01 EUR no produkta cenas mazuļu atbalstam. Šobrīd labdarības akcijā ir iesaistījies AS „Tukuma piens” ar pienu „Baltais” 2%, AS „Laima” ar dažāda veida cepumiem, konfektēm u.c. produktiem, kā arī SIA „Rīgas Piensaimnieks” ar biezpiena sieriņu „Kārums” multipaku, ziedojot 0,01 EUR no katra SIA „Maxima Latvija” veikalos pārdotā produktu iepakojuma. Sniegt atbalstu mazuļiem no trūcīgām ģimenēm var arī ziedojot Ziedot.lv mājaslapā (http://www.ziedot.lv/palidzi-trucigiem-mazuliem-2137) un zvanot pa ziedojumu tālruni 9006 7004 (maksa par zvanu 1,42 EUR).

„Esam gandarīti par pircēju un sadarbības partneru – AS „Tukuma piens”, AS „Laima" un SIA „Rīgas Piensaimnieks” – atbalstu un rūpēm par trūcīgo ģimeņu bērnu labklājību. Kā uzņēmums meklēsim iespējas, kā papildināt sadarbības parteru rindas un akcijā iekļaut arvien jaunus produktus. Mēs ceram, ka visi kopā līdz 2015.gada beigām varēsim palīdzēt visām akcijā iesaistītajām ģimenēm,” stāsta SIA „Maxima Latvija” vadītāja Jeļena Kondrašova, norādot, ka uzņēmums paralēli uzsācis arī ģimeņu atbalstu programmu „Augošai Latvijai”, kas apkopo dažādas uzņēmuma iniciatīvas un sadarbības projektus šajā jomā un kuras galvenais vadmotīvs ir par ģimenei draudzīgu vidi un ērtu iepirkšanos. Vairāk iepazīties ar programmu iespējams mājaslapā www.augosai.lv.

Video ar interaktīvo stendu apskatāms šeit: http://vimeo.com/113392368. Pirms tam ziedojumu stends pabija Liepājā un Jelgavā, bet pēc tam dosies ceļā uz „Maxima Latvija” veikalu Daugavpilī.

 

Papildu informācija:
Inese Danga
„Ziedot.lv” Sociālās programmas vadītāja
Tālr. 67289339
 Jānis Beseris
„Maxima Latvija” Komunikācijas vadītājs
Tālr. 29666603