A A A

“Valmieras ūdens” šosezon investēs 1,87 miljonus eiro komunikāciju tīklu attīstībā 

Drukāt
24.03.2020

Ar kanalizācijas tīklu izbūvi Cēsu ielas posmā trešdien, 25. martā, tiek uzsākta SIA “Valmieras ūdens” būvniecības sezona, un minēto būvdarbu dēļ uz mēnesi tiks slēgts automašīnu satiksmei ielas posms no Fabrikas līdz Krāsotāju ielai. Kopumā šosezon uzņēmums plānojis investēt vairāk nekā 1.87 miljonus eiro ūdensapgādes, kanalizācijas un siltumapgādes sistēmu tīklu attīstībā.

 

Cēsu ielas posmā no Fabrikas ielas līdz nekustamajam īpašumam Cēsu ielā 15 plānota kanalizācijas tīkla izbūve 80 metru garumā. Tāpēc minēto būvdarbu dēļ no 25. marta līdz 24. aprīlim automašīnu satiksmei būs slēgta Cēsu iela posmā no Fabrikas ielas līdz Krāsotāju ielai. Sabiedriskā transporta kustība remontdarbu laikā saglabāsies pa līdzšinējo maršrutu, tiks nodrošināta kustība gar ceļa darbu zonu. Gājēju kustība tiks nodrošināta pa esošo ietvi ceļa darbu zonai pretējā pusē.

Ūdensapgādes, kanalizācijas un siltumapgādes tīklu pārbūve un izbūve 2020. gadā plānota gandrīz piecu kilometru garumā Valmieras pilsētas un Valmieras pagasta teritorijā. Daļa no šī apjoma tiks realizēta vērienīgā projekta “Siltumenerģijas pārvades sistēmas pārbūve Valmieras pilsētā” ietvaros, kad paralēli siltumtrases pārbūvei notiks arī ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu būvniecība. Projekta gaitā tiks savienota jaunbūvējamā katlumāja Dakstiņu ielā 1 ar esošās katlumājas Rīgas ielā 25 siltumtīkliem, kā arī izbūvēs jaunus siltumtrases posmus Dakstiņu, Ķieģeļu, Limbažu, Beātes un Dārza ielās papildus rekonstruēti esošie siltumtrases posmi Annas, Miera, Kārļa, Garā, Rīgas un Andreja Upīša ielās.

Vēl šajā būvniecības sezonā “Valmieras ūdens” ieplānojis ūdensapgādes sistēmas pārbūvi Mērnieku ielā, Sēļu ielā, Salacas ielā, Ezera ielā, kā arī SIA “Lauktehnikas Enerģētiķis” rūpnieciskajā zonā un Vienības ielā, Valmiermuižā, kur rekonstruēs esošo tīkla posmu un izbūvēs jaunu. Būvniecības laikā ieplānota arī kanalizācijas tīkla sakārtošana Vienības ielā, Valmiermuižā. Plānota jaunu ūdensvada un kanalizācijas posmu izbūve Šķesteru ielā, Briežu ielā un Jāņparka ielā. Tāpat kā katru gadu, arī šogad nomainīs un atjaunos bojātos hidrantus.

 

Informāciju sagatavoja:
SIA "Valmieras ūdens"