A A A

Valmieras pilsētas pašvaldības darbs ārkārtējās situācijas laikā  

Drukāt
13.03.2020

Latvijā izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ, lai ierobežotu Covid-19 vīrusa izplatību un rūpētos par darbinieku un apmeklētāju veselību, Valmieras pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus izvērtēt nepieciešamību līdz 2020.gada 9.jūnijam apmeklēt klātienē Valmieras pilsētas pašvaldību, tās iestādes un kapitālsabiedrības. Aicinām primāri izmantot elektronisku un telefonisku saziņu!

 

Lai mazinātu savstarpējos kontaktus, aicinām izmantot E-pārvaldības iespējas – e-pakalpojumus www.latvija.lv, sazināties e-pastā, pa tālruni vai nepieciešamības gadījumā atstāt iesniegumus kastītē, kas izvietota pie Valmieras pilsētas pašvaldības ēkas Lāčplēša ielā 2. Tāpat Valmieras pilsētas pašvaldībā ārkārtējās situācijas laikā nav iespējams veikt skaidras naudas norēķinus, iespējami tikai bezskaidras naudas norēķini (ar bankas karti). Jautājumu gadījumā par Valmieras pilsētas pašvaldības, tās iestāžu vai kapitālsabiedrību darbu lūgums sazināties, zvanot pa tālruni 64207120 vai rakstot ziņojumu elektroniski pasts@valmiera.lv.

Lūgums iedzīvotājiem izrādīt sapratni, ja zvana laikā kādam no speciālistiem telefona līnija ir noslogota un zvanīt atkārtoti vai nosūtītā e-pasta atbilde nav saņemta tik ātri, cik cerēts!

Apmeklētājiem tiks atvērts Valmieras muzejs, Valmieras bibliotēka, Valmieras Kultūras centrs un Valmieras TIC

Aktualitātes par Covid-19 pieejamas šeit.