A A A

Kādam jābūt sporta un aktīvās atpūtas parkam Valmierā? Iesaka iedzīvotāji. 

Drukāt
13.02.2020

2020.gadā Valmierā Rīgas ielā 43A, teritorijā, kur šobrīd atrodas pilsētas skeitparks un blakus esošais bērnu rotaļu laukums, veidosim mūsdienīgu aktīvās atpūtas parku dažāda vecuma bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Teritorijā būs vairākas sporta un atpūtas zonas – skeitparks, asfaltēta velotrase, skrituļslidošanas celiņš, rotaļu laukumi dažādām vecumu grupām un atpūtas vietas.

 

2019. gada sākumā teritorijai izstrādājām attīstības vīziju un iekļaujamo elementu  koncepciju.Teritoriju veidosim par publisku, labiekārtotu un apzaļumotu teritoriju ar vienotu vietas identitāti. Šobrīd ir izsludināts iepirkums būvprojekta izstrādei, kurš noslēgsies februāra beigās. Līdz 1.martam ideju apmaiņā, kādi elementi nepieciešami mūsdienīgā sporta un aktīvās atpūtas parkā,  aicinām iesaistīties arī iedzīvotājus: https://ej.uz/hvgd.

Parka izbūve iespējama, pateicoties AS “Latvijas valsts meži” dāvinātajam finansējumam 500 000 EUR vērtībā un Valmieras pilsētas pašvaldības finansējumam vairāk nekā 100 000 EUR apmērā.

Saņemtos priekšlikumus apkopos un analizēs Valmieras pilsētas pašvaldības Pilsētplānošanas speciālisti, lai rosinātu to iekļaušanu būvprojektā.

Veidosim aizraujošu aktīvās atpūtas parku Valmierā kopā!