A A A

Pieejams Valmieras plānotājs 2020.gadam 

Drukāt
27.11.2019

Valmieras Tūrisma informācijas centrā Rīgas ielā 10 iespējams apskatīt un iegādāties Valmieras plānotāju 2020.gadam.  Plānotāja cena - 5 EUR.

 

Plānotāja dizains izstrādāts saskaņā ar Valmieras sienas kalendāru 2020.gadam, lai to varētu pasniegt arī kā kopīgu un glītu dāvanu, iekļaujot 12 fotogrāfijas, kas atrodamas arī Valmieras sienas kalendārā 2020.gadam. Plānotājā ir arī Valmieru katrā gadalaikā un mēnesī raksturojoši apgalvojumi, kas būs arī kā vēlējums nākamajam gadam ikkatram no mums. Katra jauna mēneša atvērums iesākas ar tā kopskatu, ļaujot labāk plānot un pārskatīt svarīgākos gaidāmos notikumus. Tā beigās paredzēta vieta piezīmēm.

Plānotājā ir publicēti arī nozīmīgākie 2020.gada notikumi Latvijā un Valmierā.

Šogad īpaši piedomāts par Valmieras patriotiem – digitālās vides lietotājiem. Valmieras plānotājā un sienas kalendārā iekļautās fotogrāfijas izvietotas arī datora darbvirsmas fona (fona tapete) attēlos (nekomerciālai lietošanai). Tos iespējams bez maksas lejupielādēt šeit.

Valmieras Tūrisma informācijas centrā iespējams apskatīt un iegādāties arī Valmieras sienas kalendāru 2020.gadam, tā cena - 3,90 EUR.