A A A

Turpinās Kauguru ielas pārbūve 

Drukāt
22.10.2019

No 7.maija Valmierā turpinās Kauguru ielas pārbūve. Tās posmā starp Stacijas un Rūpniecības ielām tiek izbūvētas apakšzemes komunikācijas. Šogad visā pārbūvējamā Kauguru ielas posmā tiek plānots ieklāt asfaltbetona apakškārtu, lai ziemas sezonas būvdarbu pārtraukumā ielu varētu atvērt satiksmei.

 

Šobrīd joprojām iela ir slēgta transporta satiksmei posmā no Stacijas ielas līdz Cēsu ielai. Kamēr netiek traucēta darbu veikšana, Kauguru ielu iespējams šķērsot pa Rūpniecības ielu. Krustojumā ar Kauguru ielu tās brauktuve sašaurināta.

Apbraucamais ceļš organizēts pa Cēsu, Rūpniecības, Sila, Stacijas un Marijas ielām, kur kursē arī sabiedriskais transports. Pagaidu pieturvietas izveidotas Rūpniecības ielā pie Sila ielas. Kauguru ielas posma no Cēsu līdz Rūpniecības ielai apbraucamais ceļš joprojām tiek organizēts pa Rūpniecības ielu un Cēsu ielu līdz autoceļa P20 un V185 krustojumam. Cēsu iela posmā no šaursliežu dzelzceļa uzbēruma līdz krustojumam ar autoceļu V185 ir divvirzienu, braukšanas ātrums tajā ir ierobežots līdz 30 km/h.

Atbilstoši iepirkuma rezultātiem Kauguru ielas pārbūvi veic SIA “LIMBAŽU CEĻI” par kopējo līgumsummu 1 043 900,00 EUR bez PVN. Ielas pārbūve tiek realizēta Eiropas Savienības Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētā projekta “Atbalsts komercdarbībai – Kauguru ielas pārbūve” ietvaros.

 Aktuālā informācija par satiksmes ierobežojumiem pieejama Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā “Pilsēta” – “Ielu infrastruktūra”. Pārbūves darbu laikā lūgums sekot līdzi informācijai un ceļa zīmēm. Valmieras pilsētas pašvaldība aicina satiksmes dalībniekus būt saprotošiem un pacietīgiem, jo remontdarbu laikā radītās neērtības ir īslaicīgas, bet ieguvums jau drīzumā lietot mūsdienīgām prasībām atbilstošu ielu – ilglaicīgs.

FOTOGALERIJA