A A A

Seminārs un konference “Ceļvedis datu apstrādē maziem un vidējiem uzņēmējiem” 

Drukāt
04.10.2019

Datu valsts inspekcija aicina piedalīties semināros un konferencē “Ceļvedis datu apstrādē maziem un vidējiem uzņēmējiem”.

 

No 2019.gada septembra līdz novembrim Ventspilī, Liepājā, Jelgavā, Jēkabpilī, Daugavpilī, Ludzā, Valmierā, Cēsīs un Rīgā norisināsies bezmaksas informatīvie semināri un konference mazajiem un vidējiem uzņēmējiem, ar mērķi veicināt izpratni par Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām attiecībā uz personas datu apstrādi uzņēmumā. Semināra laikā tiks apskatīti praktiski piemēri, lai veiksmīgi ieviestu Regulas prasības praksē.

Valmierā seminārs norisināsies 29.oktobrī no plkst. 10.00 līdz 14.30 Valmieras Kultūras centra Kamerzāle, Rīgas iela 10.

Seminārus un konferenci rīko Datu valsts inspekcija projekta Nr.814774-DPSME “Vispārīgā datu aizsardzības regula – iespējas un atbildība mazajiem un vidējiem uzņēmumiem (MVU); tiesības un riski nepilngadīgām personām” (DPSME), kas tiek finansēts Eiropas Komisijas Tieslietu ģenerāldirektorāta finanšu programmas “Tiesības, vienlīdzība un pilsonība” 2014.–2020.gadam, ietvaros.

Dalība semināros un konferencē ir bez maksas.

Lūdzam pieteikties dalībai, aizpildot pieteikšanās formu https://www.registration.lv/DVI-datiirvertiba .