A A A

Pilsētas ekskursija ar domes priekšsēdētāju  

Drukāt
04.09.2019

Lai informētu valmieriešus par aktualitātēm pilsētā, kopā apmeklētu lielākos esošos un plānotos pārbūves objektus, pārrunātu šī gada pirmajā pusē paveikto un ieskicētu nākamā gada galvenos uzdevumus, kā arī lai atbildētu uz iedzīvotāju jautājumiem, 26.septembrī plkst.18.00 Valmieras pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus uz tikšanos.

 

 

Līdzīgi kā pērn, iedzīvotāju tikšanās notiks pilsētas ekskursijas formā, kurā dosimies ar autobusu. Gida lomā iejutīsies Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Ekskursijas sākums un galapunkts – laukumā pie Valmieras pilsētas pašvaldības (Lāčplēša ielā 2). Ekskursijas ilgums – aptuveni pusotra stunda. Lai plānotu vietu skaitu autobusā, lūgums interesentiem ekskursijai pieteikties līdz 25.septembrim, rakstot e-pastu info@valmiera.lv vai zvanot pa tālruni 64207634 vai 64207136.

Pēc ekskursijas visi tās dalībnieki aicināti Valmieras pilsētas pašvaldības Lielajā zālē uz neformālām sarunām kopā ar Valmieras pilsētas pašvaldības vadību un speciālistiem.

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras pilsētas pašvaldības publicitātes vajadzībām.