A A A

Valmierā notiks spēle "Skrējiens pēc miljona” noskaņās 

Drukāt
03.09.2019

Piedzīvojumu kompānija "Timemachine”, svinot savu trīs gadu jubileju, četrās septembra sestdienās organizē spēli "Valmieras Taurētājs”, kas dalībniekiem atgādinās šovā "Skrējiens pēc miljona” redzēto.

 

7., 14., 21. un 28.septembrī plkst.17.00 pie Valmieras Kultūras centra dalībniekiem tiks dots starts, un spēles laikā būs jāsaskaras ar prāta, fiziskiem un komandas darba uzdevumiem, lai tiktu pie tālākām norādēm. Spēles pirmā daļa norisināsies ārpus telpām, bet otrā daļa iekštelpās - atpūtas vietā "Live Art”. Pēc mēneša pēdējās spēles "Live Art” telpās notiks arī koncerts, kurā uzstāsies orķestris "Signāls” un būs arī dažādi pārsteigumi no "Timemachine”.

Lai piedalītos spēlē, vajadzīga komanda 2-4 cilvēki. Pieteikties var, sūtot e-pastu ar komandas nosaukumu, dalībnieku skaitu un izvēlēto datumu uz info@timemachine.lv vai arī zvanot 27767876. Dalības maksa ir 40 eiro no komandas.

Par lieliskām balvām ir parūpējušies Valmieras Drāmas teātris, fantāziju zeme "Neonija”, virtuālās realitātes telpa "WolmarVR”, Valmiermuižas stallis, t/c "Valleta”, piedzīvojumu kompānija "Timemachine”, bet katras nedēļas labākie bez maksas dosies uz Valmieras peldbaseinu. Visu četru nedēļu labākās komandas cīnīsies par galveno balvu – Vidzemes Olimpiskā centra dāvanu karti, kas ir derīga pilnīgi visos viņu piedāvātajos pakalpojumos. Mēneša labākajai komandai būs arī garšīga pārsteiguma balva no "Timemachine”.

Piedzīvojumu kompānija "Timemachine” piedāvā arī citas aktivitātes – unikālu realitātes spēli "Baiļu māja” 3-6 dalībniekiem. Ir arī mierīgāka aktivitāte – izlaušanās no "Spēļu muzeja”, kurā drīkst piedalīties arī bērni no 8 gadu vecuma. Pieejamas ballīšu telpas līdz 20 cilvēkiem. Bet lielākām grupām tiek piedāvāta spēle "Valmieras eXkursija”, kur neliela ekskursija pa Valmieru apvienota ar uzdevumu izpildi komandās.

Vairāk par piedzīvojumiem iespējams atrast Facebook lapā, mājaslapā www.timemachine.lv vai zvanot – 27767876.

Maksas pakalpojums.

Informāciju sagatavoja:

Mārcis Bogdanovs