A A A

Nemiro darba vizītē apmeklēs Valmieru  

Drukāt
22.07.2019

Ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro ar Saeimas tautsaimniecības komisijas vadītāju Jāni Vitenbergu trešdien, 24. jūlijā, darba vizītē apmeklēs Valmieru.

 

Vizītes ietvaros R. Nemiro tiksies ar Valmieras pilsētas pašvaldības domes deputātiem, pašvaldības pārstāvjiem un pilsētas uzņēmējiem, lai iepazītos ar pilsētas ekonomisko aktivitāti un uzņēmējdarbības aktuālajiem jautājumiem Valmierā.

Nemiro apmeklēs vienu no Latvijas lielākajiem darba devējiem AS “Valmieras stikla šķiedra”, lai apskatītu rūpnīcas teritoriju, uzklausītu uzņēmuma pārstāvjus par aktualitātēm, kā arī par medijos izskanējušajiem jautājumiem. Ministrs tiksies arī ar jaunajiem uzņēmējiem Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Valmieras biznesa inkubatorā, lai tuvāk iepazītos ar Latvijas start-up vidi un valsts atbalsta programmas darbību.

“Viens no svarīgākajiem faktoriem plaukstošai uzņēmējdarbības videi ir simbioze starp uzņēmējiem un valsts pārvaldi, tādēļ ministrijā esam atvērti uzklausīt jebkuru uzņēmumu, lielu vai mazu. Šādi reģionālie braucieni ir ļoti svarīgi, lai tiktos ar uzņēmējiem ‘viņu teritorijā’ un kopīgi meklētu risinājumus aktuālajām problēmām,” uzsver ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro.

Tāpat vizītes laikā Nemiro plāno apmeklēt Vidzemes Olimpisko centru un Vidzemes slimnīcu.

Foto: Ekonomikas ministrija

Informāciju sagatavoja:
Beata Jonite
Ekonomikas ministra
padomniece komunikācijas jautājumos