A A A

Bērnu un jauniešu darinājumu tirgus gaida pieteikumus! 

Drukāt
20.06.2019

Neiztrūkstoša Valmieras dzimšanas dienas svinību tradīcija ir tirgošanās, kas Valmierai raksturīga jau kopš Hanzas laikiem. Tradicionāli Valmieras pilsētas svētku sestdiena, 27.jūlijs sāksies ar amatnieku un mājražotāju tirgu. Pirmo reizi, turpinot tirgus ceļu pa Raiņa ielu, pamēģināt darboties tirdzniecībā un "būt uzņēmējam" aicināti arī Valmieras un apkārtējo novadu bērni un jaunieši.

 

Idejas iedvesmai – pašu darinātas rotas, aksesuāri,  izstrādājumi no koka, māla, akmens, papīra, stikla, metāla u.c. materiāliem, ziepes, sveces, adījumi, tamborējumi, filcējumi, darinājumi no audumiem, rotaļlietas, suvenīri, dāvanas u.c. Bērni var tirgot arī nepārstrādātas dārza veltes vai laukos vāktas tējas un puķu stādus.

Zināms, ka tirgū piedalīsies arī jaunieši no Valmieras izglītības iestāžu un Rūjienas vidusskolas skolēnu mācību uzņēmumiem ar jau nopietnāku pieredzi  uzņēmējdarbībā.

Bērnu un jauniešu darinājumu tirgus nesīs jaunvārdu darinātāja Raiņa radīta vārda nosaukumu “Jēgums”.  Pieteikties dalībai līdz 1.jūlijam aicināti gan skolēnu mācību uzņēmumi, gan individuāli dalībnieki vai dalībnieku grupas. Pieteikumu veidlapa un vecāku piekrišana:  https://www.valmiera.lv/lv/attistiba/raina_ielas_jegums/

Tirgus notiks Valmieras pilsētas svētku laikā 27.jūlijā no plkst. 10.00 – 13.00, Raiņa ielā.