A A A

Uzsāk pasākumu ciklu “Profesiju burgers” 

Drukāt
07.03.2019

Ar š. g. 27. februāri Valmieras Viestura vidusskolā tiek uzsākts 1.-4.klašu karjeras atbalsta izglītības pasākumu cikls “Profesiju burgers”. Trešdien skolā viesojās “Smilšu kino”. Interesantajās nodarbībās mazie, zinātkārie pirmklasnieki uzzināja, kas ir radošā mākslinieka profesija, par tās ikdienu un par to, kā tiek radīts  neparasts priekšnesums uz skatuves. Saprata, ka māksliniekam uz skatuves palīdz gaismas un mūzikas operatori.

 

Neparasts atklājums katram mazajam dalībniekam bija tas, ka ikvienam piemīt iztēle, ikkatrs var labi darīt to, kas patīk, bet ir nepieciešama pacietība. Katrs guva pārliecību, ka, lai sasniegtu savu mērķi, ir ļoti daudz jāvingrinās.

Pasākuma dalībnieki ne tikai baudīja brīnumu pilnu mākslinieces priekšnesumu, bet arī paši mēģināja radīt neparastus tēlus uz smilšu ekrāna.

Piedzīvojumiem bagāta bija arī pasākuma otrā nodarbībā, kurā  katrs dalībnieks  izveidoja smilšu aplikāciju. Dalībnieki saprata, lai kļūtu par mākslinieku, jāsāk mācīties jau tagad – 1. klasē. Interesenti uzzināja arī  to, kur un kā kļūt par mākslinieku.

Informāciju sagatavoja:
Sandra Kārkliņa
Valmieras Viestura vidusskolas pedagogs karjeras konsultants