A A A

Godināti 2018.gada Zelta pāri  

Drukāt
01.12.2018

1.decembrī Valmieras pilsētas Dzimtsarakstu nodaļā sveikti Zelta pāri – tie Valmieras iedzīvotāji, kuri laulībā nodzīvojuši 50 gadu un šogad atzīmē Zelta kāzu jubileju.

 

Dalībai pasākumā pieteicās 15 pāri – 10 no tiem tika sveikti svinīgā pasākumā Valmieras pilsētas Dzimtsarakstu nodaļā, bet pieci pāri pēc pašu izvēles tiks godināti savā dzīvesvietā, jo veselība viņiem neļauj būt šajā mirklī kopā ar pārējiem.

Par 2018.gada Zelta pāri pasludināti: Ivars un Maija Poļi, Jānis un Anita Rozentāli, Imants un Lilita Puravi, Aleksandrs un Ilga Ivanovi, Andrejs un Silvija Griestiņi, Laimonis Oļģerts un Ilga Belovi, Kārlis un Ligita Adatas, Jānis un Elza Silvija Ceplīši, Arnis un Laimdota Saukumi, Tālivaldis un Vija Norlindi, Jānis un Marga Bergi, Leons un Anda Zilberti,  Dmitrijs un Ņina Pisarevi, Uldis un Ērika Kauženi, Imants un Dzintra Markavi.

Zelta pārus svinīgās ceremonijas laikā uzrunāja un sveica Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, Valmieras pilsētas Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Rita Viļumsone un vadītājas vietniece Vija Kuģe.

Ceremonijas laikā valdīja svētku gaisotne un klātesošie uzzināja par Zelta pāru skaisto dzīvesgājumu, kas kopīgi mērots jau 50 gadu garumā, iepazīstoties ar tikai viņiem īpašam vietām un notikumiem – pirmā satikšanās, atzīšanās mīlestībā un skūpsts. Pāriem tika pasniegtas jaunās Latvijas Republikas laulības apliecības, Valmieras kalendārs 2019.gadam, kā arī veltīti vairāki skaisti muzikāli priekšnesumi. Svinīgajai ceremonijai sekoja sirsnīgas sarunas un laimes vēlējumi, šampanieša glāzes saskandināšana un kūkas baudīšana, kā arī kopīga fotografēšanās, iemūžinot īpašo notikumu.

Svinīgā Zelta pāru godināšanas ceremonija notika jau 12.reizi. Šo gadu laikā sveikti 158 Zelta pāri. Ceremonijas mērķis ir stiprināt ģimenes un laulības lomu mūsdienu sabiedrībā, kā arī godāt vērtības – ģimeni un laulību.

FOTO