A A A

Satiksmes organizēšana Valmierā pilsētas svētku laikā 

Drukāt
16.07.2018

No 27. līdz 29. jūlijam Valmierā norisināsies pilsētas svētki. To laikā noteikti vairāki satiksmes ierobežojumi.

 

Piektdien, 27.jūlijā, no plkst. 18.00 līdz 20.00 pilsētas svētku gājiena laikā satiksmei tiks slēgta Upes iela posmā no Matīšu šosejas līdz Limbažu ielai, kā arī Sporta iela posmā no Matīšu šosejas līdz Limbažu ielai. No plkst. 19.00 līdz 20.30 satiksme būs ierobežota arī Rīgas ielā no Vienības laukuma līdz Hanzas sienai. Tāpat šajā laikā (plkst.19.15 – 20.30) tiks slēgta satiksme pār Gaujas tiltu Cēsu ielā no centra rotācijas apļa līdz rotācijas aplim pie autoostas.

No piektdienas, 27.jūlija, plkst. 19.00 līdz svētdienas, 29.jūlija, plkst. 6.00 saistībā ar Valmieras 735. jubilejas norisēm centrālajā laukumā satiksmei būs slēgta Rīgas iela posmā no centra rotācijas apļa līdz Lāčplēša ielai, Lāčplēša iela posmā no Rīgas ielas Raiņa ielai, Katrīnas iela posmā no Rīgas ielas līdz Bastiona ielai, Bastiona iela posmā no Katrīnas ielas līdz Ozolu ielai, Tērbatas iela posmā no Raiņa ielas līdz Lucas ielai, kā arī Raiņa iela posmā no Beātes ielas līdz Lāčplēša ielai. SLĒGTO IELU SHĒMA

Amatnieku un mājražotāju tirgus laikā 28.jūlijā, kad satiksmei būs slēgta Tērbatas iela posmā no Raiņa līdz Lucas ielai, satiksme tiks novirzīta abos virzienos pa Lucas ielu, Strauta ielu un caur Valmieras tirgu ar iespēju nogriezties uz Tērbatas ielu tikai pa labi. SATIKSMES ORGANIZĒŠANAS SHĒMA

Stāvvietas

Saistībā ar svētku organizēšanu un norisi no 24.jūlija līdz 31.jūlijam automašīnu novietošanai tiks slēgts stāvlaukums pie Valmieras 5. vidusskolas Raiņa ielā 3. No 27.jūlija plkst. 7.00 līdz 29.jūlija plkst. 6.00 automašīnu iebraukšanai būs slēgts rātslaukums Lāčplēša ielā 2, stāvlaukums pie Sv.Sīmaņa baznīcas un stāvlaukums pie Valmieras Drāmas teātra.

Dažādās vietās Valmierā pieejamas autostāvvietas kopumā 1515 automašīnām. Ar autostāvvietu karti iespējams iepazīties ŠEIT.

Tā kā svētku laikā pilsētā iebrauks daudz viesu, valmierieši aicināti būt saprotoši un pašu ērtībai iespēju robežās neizmantot privāto transportu, lai nokļūtu uz svētku norises vietām. Pilsētas svētku sestdienā (28.jūlijā) ikvienam bez maksas pieejams arī Valmieras sabiedriskais transports.

Uzzini par satiksmes ierobežojumiem grupas "Prāta Vētra" koncerta laikā Valmierā 28.jūlijā.