A A A

Turpinās 2018.gadā plānotā ielu pārbūve un remonti 

Drukāt
16.05.2018

Turpinās 2018.gadā plānotā ielu pārbūve un remontdarbi. Jaunajā Ķieģeļu ielas posmā ir ieklāts asfaltbetona segums. Ir atsākta arī Vadu ielas pārbūve.

 

Sākusies arī Upes ielas posma no Limbažu ielas līdz Matīšu šosejai pārbūve. Būvdarbu laikā satiksme šajā ielas posmā ir slēgta, taču iedzīvotājiem piekļuve īpašumiem tiek nodrošināta.

Norit arī automašīnu stāvlaukuma paplašināšana Beātes ielā 42 pie pirmsskolas izglītības iestādes “Buratino”. Bērnu vecākiem piekļuve izglītības iestādei tiek nodrošināta no Senču ielas. Drošības apsvērumu dēļ visi Beātes ielas pusē esošie bērnudārza vārti būvdarbu laikā ir slēgti. Lai netraucētu darbu norisi, vecākiem lūgums šobrīd neizmantot Beātes ielā esošo automašīnu stāvlaukumu. Paredzami arī vietēji satiksmes ierobežojumi.

No 14.maija tiek uzsākti būvdarbi Kārļa un Lilijas ielās. Kārļa ielu pārbūvēs posmā no Rīgas līdz Lilijas ielai un Lilijas ielu – posmā no Miera līdz Andreja Upīša ielai. Darbu laikā būs dažāda veida satiksmes ierobežojumi – aicinām sekot līdzi zīmēm un informācijai, kā piekļūt būvdarbu zonā esošajiem objektiem. 

Tiek veikti priekšdarbi, lai tuvākajā laikā uzsāktu arī Ausekļa ielas posmā no Rīgas līdz Straupes ielai pārbūvi, kā arī Andreja Upīša ielas posmā no Beātes līdz Rubenes ielai pārbūvi. Savukārt Mālu ielas posmā no Matīšu šosejas līdz Ainažu ielai pārbūvi plānots uzsākt, kad tiks pabeigti būvdarbi jaunajā Ķieģeļu ielas posmā. Ir uzsākti arī sagatavošanās darbi grantēto ielu divkārtu apstrādei, lai ieklātu cieto virsmas segumu.

Ir noslēgti līgumi arī 2018.gadā plānotajiem ietvju seguma atjaunošanas darbiem Voldemāra Baloža, Annas, Rubenes, Garā, Kārļa Baumaņa un Linarda Laicena ielās.

Ar apbraucamo ielu shēmām iespējams iepazīties Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapā www.valmiera.lv sadaļā “Ielu remonti/ satiksmes ierobežojumi”.

 

Foto: Būvdarbu norise Ķieģeļu ielā