A A A

Izbraukumu sērijas pirmajā spēlē valmierieši cieš zaudējumu pret HK "Lido" 

Drukāt
27.11.2017

Aizvadītās nedēļas nogalē “Valmieras HK/BSS/ViA” devās izbraukuma spēlē, kur tikās ar HK “Lido” un cieta ceturto zaudējumu šajā sezonā. Spēle noslēdzās ar rezultātu 1:5, un vienīgais, kuram izdevās pārspēt mājinieku vārtsargu, bija Augusts Ričards Veidenbaums.

 

Spēli valmieriešiem neizdevās iesākt, kā bija plānots. Jau otrajā minūtē tika nopelnīts pirmais noraidījums, kas “Valmieras HK/BSS/ViA” liedza izveidot vārtu gūšanas momentus pie pretinieku vārtiem un nostabilizēties HK “Lido” aizsardzības zonā. Trešais valmieriešu noraidījums ļāva pretiniekiem, spēlējot vairākumā, atklāt spēles rezultātu un pirmoreiz pārspēt vārtus sargājošo Tomu Lauski. Trīs minūtes vēlāk mājinieki rezultātu starpību dubultoja, panākot 0:2.

Otrā perioda ceturtajā minūtē veiksme “Valmieras HK/BSS/ViA” bija pametusi pilnībā, jo tās laikā rīdzinieku komanda guva jau trešos vārtus, kā arī Ričards Stinkurs un Aivars Gaisiņš katrs nopelnīja pa divu minūšu noraidījumam, komandas biedrus atstājot grūtā situācijā. Lielo skaitlisko vairākumu mājinieku komanda izmantoja, palielienot rezultāta starpību (0:4). Pēc ceturtajiem zaudētajiem vārtiem tika nomainīts valmieriešu vārtsargs, dodot iespēju spēlē iesaistīties arī Markusam Žukovskim. Perioda otrajā pusē pirmos noraidījumus nopelnīja arī HK “Lido”, tomēr valmieriešu situāciju tas neuzlaboja, un nevieni vārti netika gūti.

Uzsākot trešo periodu, Valmieras kluba spēlētāji bija apņēmības pilni, taču viņus apturēt pretiniekiem izdevās jau noslēdzošā perioda otrajā minūtē, kad tika gūti piektie bezatbildes vārdi (0:5). Tikai tuvojoties beigām, spēles 47. minūtē, pirmos un komandas vienīgos vārtus šajā spēlē pēc Birzuļa un Gaisiņa piespēlēm guva valmieriešu uzbrucējs Augusts Veidenbaums (1:5). Ar šādu rezultātu spēle arī noslēdzās, uzvaru ļaujot svinēt mājiniekiem.

Izbraukuma spēļu sēriju valmierieši turpinās nākamajā svētdienā, kad dosies uz Jelgavu un tiksies ar HK “Zemgale/JLSS”. Spēles gaitai sekojiet līdz šeit.

HK Lido – Valmieras HK/BSS/ViA 5:1 (2:0, 2:0, 1:1)

Vārti: 14:16 Ošenieks (Skrastiņš) 1:0, 17:25 Tumānovs (Ozols) 2:0, 23:40 Skrastiņš (Ozols, Millers) 3:0, 25:01 Zaka (Ķirsons) 4:0, 41:05 Jevdokimovs (Tumānovs, Ozols) 5:0, 46:10 Veidenbaums (Birzulis, Gaisiņš) 5:1.

Vārtsargi: Kārlis Reinis Riba – Toms Lauskis / no 25:01 Markuss Žukovskis

Rakstu sagatavoja: Edīte Mežciema

Foto: Viesturs Lācis