A A A

Cempu un Paula Valdena ielās rit pēdējie būvdarbi 

Drukāt
10.08.2017

Lai nodrošinātu kvalitatīvu ielu infrastruktūru Valmieras uzņēmumiem, kā arī visiem satiksmes dalībniekiem, noslēgumam tuvojas Cempu un Paula Valdena ielu pārbūve.

 

Paula Valdena ielas (virzienā uz Cempu ielu) kreisajā pusē ir nogāze. Tādēļ pirms pārbūves lietus ūdens regulāri krājās uz brauktuves. Lai to novērstu, gar ielas malu tika izbūvēta drenāžas sistēma. Šobrīd, lai nepieļautu turpmāku augsnes eroziju, gar Paula Valdena ielu tiek izbūvēta akmens gabionu siena un ieklātas ģeotekstila plāksnes.

Gan Paula Valdena, gan Cempu ielās uz brauktuvēm un gājēju-velosipēdistu ceļiem tiek klātas satiksmes organizēšanas līnijas un izvietotas ceļa zīmes, kā arī tuvākajā laikā tiks veikta ielu nobrauktuvju asfaltēšana.

Atbilstoši iepirkuma rezultātiem galvenais abu ielu būvuzņēmējs ir SIA “Limbažu ceļi”. Ielu pārbūve tiek realizēta projekta “Uzņēmējdarbības attīstību veicinošas satiksmes infrastruktūras un inženierkomunikācijas pārbūve Cempu un Paula Valdena ielu industriālo teritoriju attīstībai” ietvaros. Projekta kopējās izmaksas plānotas 3 707 715,75 EUR apmērā, tai skaitā ERAF finansējums – 3 060 945,77 EUR.