A A A

Vērtēs integrētu teritoriālo investīciju projektus 

Drukāt
04.02.2016

Lai sāktu īstenot līdz 2020. gadam plānotos Eiropas Savienības fondu integrētu teritoriālo investīciju projektus, Valmieras pilsētas pašvaldība veiks projektu vērtēšanu. 

 

Tiks vērtēti mācību vides uzlabošanas un mācību aprīkojuma iegādes projekti Dienesta viesnīcā Ausekļa ielā, kā arī Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā, Valmieras Viestura vidusskolā, Valmieras Valsts ģimnāzijā un Valmieras Mākslas vidusskolā. Tiks vērtēts arī Cempu ielas infrastruktūras sakārtošanas projekts uzņēmējdarbības veicināšanai un degradēto teritoriju sakārtošanas projekti. Lai samazinātu enerģijas patēriņu pašvaldības ēkās, tiks izvērtēti energoefektivitātes uzlabošanas projekti.

Veiksmīga projektu vērtēšanas procesa nodrošināšanai tika iesniegts un apstiprināts projekts “Projektu atlases kontroles sistēmas izveide un ieviešana Valmieras pilsētas pašvaldībā”. Tā ietvaros projektu vērtēšanai tiks piesaistīts neatkarīgs būvniecības eksperts, energoefektivitātes eksperts un finanšu analīzes eksperts.

Projekta “Projektu atlases kontroles sistēmas izveide un ieviešana Valmieras pilsētas pašvaldībā” kopējās izmaksas 46 666.00 eiro, t.sk. Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums ir 39 666.10 eiro.