A A A

Valmieras pilsētas pašvaldība līdzfinansēs SIA “Mēbeļu kombināta ēdnīca” uzturēto zupas virtuvi 

Drukāt
23.12.2015

23.decembra Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē tika lemts piešķirt ikmēneša līdzfinansējumu 200 EUR apmērā SIA “Mēbeļu kombināta ēdnīca” zupas virtuves pakalpojuma nodrošināšanai trūcīgajiem un maznodrošinātajiem Valmieras iedzīvotājiem no 2016.gada 1.janvāra līdz 31.maijam un no 2016.gada 1.oktobra līdz 31.decembrim.

 

Kā pastāstīja SIA “Mēbeļu kombināta ēdnīca” valdes loceklis Imants Trumpis, zupas virtuve pastāv jau pusgadu. “Regulāri pie mums uz maltīti ierodas 40-50 cilvēku. Daļai no viņiem šī ir vienīgā ēdienreize. Pa šo laiku esmu lielu daļu no šiem cilvēkiem iepazinis, uzklausījis viņu stāstus, sapratis, cik viņiem ir grūti. Viņi nav slikti vai slinki cilvēkiem, tikai viņiem šajā dzīvē nav tik ļoti paveicies kā citiem. Tie, kuri var, ir piedāvājuši savu palīdzību, sakopjot pagalmu, bet būtībā mēs viņiem neko neprasām. Mums pietiek ar gandarījumu, kas rodas, redzot cilvēku pateicīgās sejas un siltos smaidus.”

SIA “Mēbeļu kombināta ēdnīca” zupas virtuve ir atvērta katru pirmdienu, trešdienu un piektdienu no plkst.14.00. Zupu iespējams ēst gan uz vietas, gan ierasties ar saviem traukiem līdzņemšanai.

Valmieras pilsētas pašvaldības Sociālo lietu pārvaldes vadītāja Sandra Kārkliņa norāda: “Nolēmām atbalstīt SIA “Mēbeļu kombināta ēdnīca” lūgumu, jo mūs aizkustināja uzņēmuma iniciatīva palīdzēt valmieriešiem, kuri nonākuši grūtībās un kuri sev nespēj nodrošināt siltu maltīti pat vienu reizi dienā. Šāda pašaizliedzīga rīcība svētku laikā sagādā īpašu prieku.”

Papildus Valmieras pilsētas pašvaldības līdzfinansējumam savu artavu 200 EUR apmērā katru mēnesi dāvās arī VAS “Latvijas Valsts meži”. “Izteicām aicinājumu atbalstīt mūsu iniciatīvu, lai zupas virtuvi varētu apmeklēt arvien vairāk cilvēku. Priecājamies, ka mūsu lūgums ir uzklausīts. Tāpat aicinu arī citus Valmieras uzņēmumus, ja iespējams, piedalīties ar savu līdzfinansējumu, jo cilvēku, kuriem mūsu palīdzība ir nepieciešama, ir vairāk nekā ikdienas steigā to saskatām.”