A A A

Aicina pieteikt skaistāk izrotātos un izgaismotos namus 

Drukāt
02.01.2013

Turpinot iepriekšējos gados iesākto tradīciju, arī šogad Valmieras pilsētas pašvaldība izsludina skaistāk izrotāto un izgaismoto namu konkursu, aicinot ikvienu pieteikt skaistāk noformētās ēkas Valmierā. Šāds konkurss tiek organizēts, lai radītu Valmierā Ziemassvētku laikam atbilstošu noskaņu un aicinātu organizācijas, uzņēmumus, iestādes un mājsaimniecības veidot logu, telpu, pagalmu, namu fasāžu u.c. svētku noformējumu.

 


Skaistākos, mākslinieciski kvalitatīvāk un gaumīgāk izrotātos namus valmierieši var ieteikt četrās kategorijās: tirdzniecības un ražošanas uzņēmumi, daudzdzīvokļu mājas pagalms vai ārējais noformējums, kultūras un izglītības iestādes ārējais noformējums, kā arī individuālās mājas pagalms vai ārējais noformējums.


Šogad konkurss tiks organizēts divās kārtās - līdz 27.decembrim (ieskaitot) var pieteikt skaistāk izrotātos un izgaismotos namus. Pieteikumi tiek gaidīti telefoniski 64207634, sūtot e-pastu: info@valmiera.lv , kā arī aizpildot anketu elektroniski portālā www.valmiera.lv vai arī drukātā veidā pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā (Lāčplēša iela 2). Konkursam pieteiktos namus apskatīs vērtēšanas komisija, izvirzot labākos katrā kategorijā konkursa 2.kārtai. Konkursa uzvarētājus noteiks valmierieši, no 3.janvāra līdz 10.janvārim balsojot portālā www.valmiera.lv .


Konkursa kopējais balvu fonds ir Ls 200. Skaistāk izrotāto namu īpašnieki un saimnieki tiks sveikti īpašā apbalvošanas pasākumā janvārī.