A A A

Valmieras mērs Inesis Boķis sveic pirmo 2013. gadā dzimušo valmierieti 

Drukāt
04.01.2013

Piektdien, 4.janvārī Vidzemes slimnīcā Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Inesis Boķis kā ik gadu ar ziediem, pilsētas sudraba monētu un Valmieras fotoalbumu sveica pirmo 2013. gadā dzimušo mazuli - valmierieti un viņa ģimeni.

 

Šogad pirmais valmierietis, spēcīgs un veselīgs puika, kā Jaunā gada dāvana, pasaulē nācis skolotājas Līgas un mēbeļu galdnieka Artūra Ķezbera ģimenē. Puika piedzimis 2.janvāra pievakarē, plkst. 17:26, un jau saņēmis vārdiņu - Henrijs. Henrijs ir pirmais bērns Ķezberu ģimenē.

Sveicot jaundzimušo un viņa māmiņu, Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Inesis Boķis uzsvēra: "Esam lepni, ka 2013.gadā Valmierā ir piedzimis Henrijs pirmais. Viss liecina,, ka dzimstības rādītāji Valmierā un tuvējā apkārtnē uzlabojas, bērniņi dzimst veseli un tas priecē.

Henrijam un visiem jaundzimušajiem vēlu, lai viņi aug veseli, mīl savu pilsētu, lai viņiem jauka bērnība, un lai viņi parūpējas par to, ka dzīve kopumā ietu uz augšu."

Līdz šim brīdim 2013.gadā Vidzemes slimnīcā jau piedzimuši 13 mazuļi. Vidzemes slimnīca plāno, ka šogad izdosies Valmierā sagaidīt vairāk nekā 1000 bērniņus.