A A A

Aicina piedalīties Ēnu dienā 2013 

Drukāt
15.01.2013

No 7. līdz 23. janvārim uzņēmumi un organizācijas ir aicināti pieteikt vakances ikgadējai karjeras izglītības akcijai "Ēnu diena", kas šogad notiks 13.februārī.
 

 

Ēnu dienas akcijā kā "ēnu devējs" var piedalīties jebkurš uzņēmums, organizācija vai institūcija, bet par darbinieka "ēnu" var kļūt ikviens 1. - 12.klašu skolēns. Uzņēmumi un organizācijas ēnošanas vakances var pieteikt līdz 23.janvārim vortālā www.enudiena.lv. Reģistrējoties sistēmā, uzņēmēji savā profilā varēs pārskatāmi iepazīties ar skolēnu pieteikumiem viņu piedāvātajām vakancēm un uzreiz arī apstiprināt vai noraidīt kandidātu.
 

Skolēnu pieteikumi Ēnu dienai tiks pieņemti līdz 30.janvārim, bet līdz 5. februārim uzņēmumiem būs jāapstiprina izvēlētās "ēnas".
 

Ēnu diena Latvijas skolu jauniešiem dod iespēju pavadīt vairākas stundas kopā ar interesējošas profesijas pārstāvi un praksē iepazīt savas nākotnes nodarbes visdažādākos aspektus. Darbiniekiem Ēnu diena ir lieliska iespēja iedvesmot savus nākamos kolēģus mērķtiecīgai karjerai, kā arī iespēja paskatīties uz savu profesiju un tās ikdienu no malas.
 

Biznesa izglītības biedrība "Junior Achievement - Young Enterprise Latvija" Ēnu dienu organizē jau trīspadsmito gadu. 2012.gada Ēnu dienai reģistrējās 423 uzņēmumi, piedāvājot kopumā 4899 ēnošanas vakances. Uz tām kopumā pieteicās 10 171 skolēni jeb divas reizes vairāk interesentu, nekā vakanču.
 

Kontaktinformācija:
Sintija Lase
"Junior Achievement - Young Enterprise Latvija"
mārketinga vadītāja
Tālr.: 67 339656, 22088990
E-pasts: sintija@jal.lv
Vortāls: www.jal.lv