A A A

Noslēdzies Valmieras pilsētas un Lattelecom gaismas tilta fotokonkurss 

Drukāt
18.01.2013

18.janvārī Valmieras pilsētas pašvaldībā tika apbalvoti Lattelecom un Valmieras pilsētas pašvaldības kopīgi rīkotā gaismas tilta fotokonkursa uzvarētāji.

 

Konkursa ietvaros ikviens interesents bija aicināts līdz 7.janvārim nofotografēties pie gaismas instalācijas "Lattelecom. Tilts, kas savieno" - tiltiņa pār Dzirnavu ezeriņu - un fotogrāfijas sūtīt Valmieras pilsētas pašvaldībai. No 8.janvāra līdz 14.janvārim portālā www.draugiem.lv/valmieraspilseta norisinājās balsojums, kurā tika noteikti trīs labāko bilžu autori.
Visvairāk balsu saņēma Zandas Krūkles iesūtītā fotogrāfija, otrajā vietā - Diānas Zaķes fotouzņēmums, savukārt par trešo labāko atzīta Vladislava Klapina fotogrāfija ar ģitāristu uz gaismas tilta fona.

"Sākotnēji par konkursu nezināju. Bilde tapa vecgada vakarā, pēc salūta noskatīšanās Valmieras centrā svētku noskaņās dodoties atpakaļ uz svinību vietu. Pēc tam, uzzinot par šo iespēju, vajadzēja tikai bildi atrast un nosūtīt. Esmu priecīga, ka daudziem tā iepatikās," atzīst konkursa laureāte Zanda Krūkle.

Kopumā gaismas tilta fotogaleriju www.draugiem.lv/valmieraspilseta/ apskatījās 6940 portāla www.draugiem.lv lietotāji. Par uzvarētājas Zandas Krūkles iesūtīto gaismas tilta foto nobalsoja 434 personas.

Dekoratīvo gaismas objektu "Tiltu, kas savieno" pār Dzirnavu ezeriņu Valmierā atklāja 2012.gada 20.decembrī. To visiem Valmieras pilsētas iedzīvotājiem un viesiem dāvināja Latvijas lielākais telekomunikāciju uzņēmums Lattelecom. Šis gaismas objekts festivālā "Staro Rīga" ieguva pirmo vietu pēc skatītāju balsojuma un ir gatavots no 1000 m LED diožu caurulēm un 234 m2 liela LED lampu tīkla, un tā kopējais garums pāri pilsētas ezeram ir 42 m. Tilta izveidē izmantoti 1,5 km elektrības kabeļu.

Gaismas tilts valmieriešus priecēs vēl līdz pat februāra beigām.