A A A

2012. gadā palielinājies TC "Valleta" apgrozījums, atvērti jauni veikali 

Drukāt
24.01.2013

Latvijas lielākā reģionālā tirdzniecības centra (TC) "Valleta", Valmierā, apgrozījums pērn, salīdzinot ar datiem 2011. gadā, palielinājies par 6% un sastāda 10 633 405 LVL. Vislielākais apgrozījuma pieaugums bijis rūpniecības preču segmentā - par 11%. Šajā segmentā par 3% palielinājies arī pirkumu skaits.

TC "Valleta" vadītāja Evija Švarca:

 

"2012. gadu tirdzniecības centram "Valleta" vērtējam kā veiksmīgu. Ekonomikas izaugsme, kas pārspēja pat gada sākumā izteiktās prognozes un radīja patērētājiem lielākus ienākumus un pozitīvu noskaņojumu, labvēlīgi ietekmēja arī "Valletas" finanšu rādītājus. Ekonomiskā krīze vēl ir labā atmiņā un iemācīja ģimenēm pārdomāti rīkoties ar savu budžetu. Tā vietā, lai dotos uz Rīgu, katru gadu arvien vairāk vidzemnieku izvēlas iepirkties tuvāk dzīvesvietai, ietaupot laiku un līdzekļus, kurus izmanto papildus pirkumu izdarīšanai. Līdzīgi kā citus gadus par vēlmi iepirkties izdevīgāk liecina arī rezultāti tām mārketinga kampaņām, kas balstītas uz atlaidēm. Savukārt laikā, kad veikalos tiek piedāvātas jaunās kolekcijas, pircēji, salīdzinot ar izpārdošanas mēnešiem, vairāk iegādājas "Valletas" Klienta karti, kas arī pirkumiem garantē atlaides vai īpašus piedāvājumus.

Tirdzniecības centra stabilitāti 5 gadu laikā nodrošinājuši atpazīstamu zīmolu veikali. Pērn mazumtirdzniecības rādītāju un pieprasījuma pieaugums, kā arī "Valletas" novietojums pašā Valmieras centrā - lielākajā Vidzemes pilsētā ar augsti attīstītu infrastruktūru - deva pozitīvu attīstības stimulu pastāvīgajiem nomniekiem un palielināja jaunu nomnieku interesi. Esošos veikalus paplašināja 4 uzņēmumi, kas līdz ar lielāku piedāvājumu kāpināja arī apgrozījumu. Gada laikā atvērti 9 jauni, Latvijā un Eiropā iecienītu zīmolu veikali, turklāt pārmaiņas dažādojušas piedāvājumu ne tikai apģērbu un apavu segmentā, bet arī paplašinājušas skaistumkopšanas, mājsaimniecības un elektronikas preču sortimentu."

Februārī TC "Valleta" durvis vēra itāļu zīmola "Camicie&Cravatte" veikals, kas par saprātīgām cenām piedāvā vīriešu kreklus un kaklasaites. Pavasarī darbību uzsāka bērnu rotaļlietu veikals "Lāčuks", kas visā Latvijā popularitāti ieguvis, pateicoties rotaļlietu plašajam sortimentam, kvalitātei un profesionālai apkalpošanai. Uzklausot pircēju vēlmes, pārtikas segments tika papildināts ar "Labas garšas tirgotavu", kas piedāvā dažādu veidu tējas un kafiju. Tirdzniecības centra administrācija pauž gandarījumu, ka, sagaidot 5 gadu svētkus, "Valletā" tika atklāts Eiropā prestižākais kosmētikas un parfimērijas veikals "Douglas, Vidzemē vienīgais "Top Shop", pazīstamo "Crocs" apavu tirdzniecības vieta, pulksteņu un mazās elektronikas veikals "Pus12", kā ar Valmierā pazīstamais sieviešu apģērbu un aksesuāru veikals "Voir". Savukārt, tuvojoties gada nogales svētkiem, vidzemnieki tika iepriecināti ar mobilo telefonu veikalu "Evelatus", kura veikali atrodami gandrīz visos lielākajos Latvijas tirdzniecības centros, un TC "Valleta" tika atvērts tā pirmais veikals ne tikai Vidzemē, bet arī ārpus Rīgas.

SIA "VRPB" apsaimniekotais TC "Valleta" ir Latvijas lielākais reģionālais tirdzniecības centrs, kas savu darbību uzsāka 2007. gada 22. novembrī. 9 500m2 platībā izvietotas gandrīz 70 tirdzniecības vietas, kurās pārstāvēti Eiropā un Latvijā iecienītu zīmolu veikali un piedāvā preču klāstu, kas līdzvērtīgs lielākajiem Rīgas tirdzniecības centriem. 2011. gadā laikraksta "Dienas bizness" veidotajā lielāko Latvijas tirdzniecības centru TOPā pēc neto apgrozījuma "Valleta" ieņēma stabilu 10. vietu. Gadā laikā tirdzniecības centrs vidēji tiek apmeklēts 2.5 miljonus reižu.

 

Informāciju sagatavoja:

Monta Rubene
Tirdzniecības centra "Valleta"
Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja
Mob.tālr.: 26338181, e-pasts: monta.rubene@valleta.lv