A A A

Valmieras pilsētas pašvaldība arī šogad piedalīsies Ēnu dienā 

Drukāt
24.01.2013

Valmieras pilsētas pašvaldība arī šogad piedalīsies karjeras izglītības akcijā Ēnu diena, dodot iespēju skolēniem iepazīties ar pašvaldības un konkrētu speciālistu darbu.

 

Jau par labu tradīciju kļuvusī akcija Ēnu diena šogad visā Latvijā norisināsies 13.februārī. Jaunieši, kurus interesē iepazīt Valmieras pilsētas pašvaldības darbu, no 23. līdz 30.janvārim var pieteikties izsludinātajām vakancēm, izvēloties pašvaldības darbinieku, kura ikdienas aktivitātēm sekot. Pieteikties Ēnu dienai skolēni var šeit: http://enudiena.fixcms.lv/kas-jazina-skoleniem

Valmieras pilsētas pašvaldība šogad jauniešiem piedāvā kļūt par ēnu pašvaldības domes priekšsēdētājam, pašvaldības izpilddirektoram, pašvaldības izpilddirektora vietniekam, sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītājai, sabiedrisko attiecību speciālistei vides komunikācijā, tūrisma informācijas konsultantei, juristei, Apmeklētāju pieņemšanas centra klientu konsultantei, pašvaldības arhitekta palīdzei un informācijas tehnoloģiju nodaļas vadītājam.

Akcijas organizatori, biznesa izglītības biedrība Junior Achievement - Young Enterprise Latvija, informē, ka Ēnu diena ir pasaulē populāra karjeras izglītības akcija, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darbavietu un 4 - 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Ēnu dienas akcijas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum, kā arī demonstrētu saistību starp izglītību un karjeru, rosinot skolēnus nopietni pievērsties mācībām. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, akcija sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.