A A A

Valmieras bibliotēkā aplūkojami konkursa "Autobuss manā pilsētā un novadā" darbi 

Drukāt
05.02.2013

Valmieras Integrētās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas telpās aplūkojama SIA "VTU Valmiera" organizētā konkursa "Autobuss manā novadā un pilsētā" darbu izstāde.

Ekspozīcijai izvēlēti lielākie un košākie zīmējumi, kā arī bērnu darinājumi no dažādiem materiāliem. Apskatāmi ne tikai Valmieras pilsētas, bet arī citu pirmsskolas izglītības iestāžu mazuļu darinājumi, kas tapuši dažādās tehnikās.

 

Konkurss "Autobuss manā pilsētā un novadā" 2012.gadā tika organizēts visām Ziemeļvidzemes pirmsskolas izglītības iestādēm. Kopumā tika saņemti 93 darbi no 15 bērnudārziem. Bērnu darinājumi atceļojuši no Valmieras, Valkas, Smiltenes, Strenču, Kocēnu, Dikļu, Naukšēnu u.c. pirmsskolas izglītības iestādēm. Iesniegtie darbi veidoti dažādās tehnikās un atspoguļo gan konkursa tēmu, autobusu, gan pašu bērnu ikdienu un asociācijas vietā, kurā viņš ikdienu dzīvo. Par konkursa laureātu kļuva Valmieras pirmsskolas izglītības iestādes "Buratino" 4.grupas audzēkņi ar savu lielā izmēra Ziemassvētku autobusu, balvā saņemot dāvanu karti LVL 200,- apmērā braucienam ar "VTU Valmiera" autobusu.

Informāciju sagatavoja:
Inese Pabērza
SIA "VTU Valmiera"
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Mob. tel.: 26418755