A A A

SIA "Valmieras ūdens" veiks skaitītāju pārbaudes 

Drukāt
07.02.2013

SIA "Valmieras ūdens" no šīs nedēļas intensīvāk veiks ūdens patēriņa skaitītāju pārbaudi Valmieras pilsētā. Tās laikā uzņēmuma speciālisti, iespēju robežās iepriekš sazinoties ar īpašniekiem, noskaidros, vai skaitītāji tiek ekspluatēti atbilstoši normatīvajos aktu prasībām, kā arī fiksēs skaitītāju rādījumu atbilstību uzņēmuma rīcībā esošai informācijai, kā arī to tehnisko stāvokli. Tiks pārbaudīti gan mājsaimniecību, gan uzņēmumu ūdens skaitītāji.

 


SIA "Valmieras ūdens" Klientu apkalpošanas daļas vadītājs Dagnis Muižnieks aicināja iedzīvotājus būt saprotošiem un atsaucīgiem.


"Tāpat vēršam uzmanību, ka darbiniekiem, kuri veiks skaitītāju pārbaudes, ir jāuzrāda SIA "Valmieras ūdens" izsniegta apliecība ar vārdu, uzvārdu un fotogrāfiju. Ja ir vēlme pārliecināties, vai cilvēks, kurš ir ieradies veikt kontroli ir tas, par ko uzdodas, var zvanīt uz klientu apkalpošanas tālruni 64226001," sacīja D.Muižnieks.


Kārtību, kā uzstādāmi ūdens patēriņa skaitītāji, nosaka SIA "Valmieras ūdens" 16.06.2010. apstiprinātie noteikumi "Par ūdens patēriņa un kanalizācijas notekūdeņu mērītāju uzstādīšanas un lietošanas kārtību Valmieras pilsētā". Par to neievērošanu un pārkāpumu var piemērot sodu- brīdinājumu vai pakalpojuma atslēgšana.