A A A

Uzņēmējus informēs par iespējām izmantot LIAA pakalpojumus 

Drukāt
11.02.2013

Šā gada 12. februārī pulksten 16:00 Valmieras pilsētas pašvaldībā notiks uzņēmēju konsultatīvās padomes sēde. Tajā par aktualitātēm pašvaldībā informēs Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Inesis Boķis un izpilddirektors Jānis Baiks.
 

Savukārt Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) piesaistes nodaļas projektu vadītājs Andrejs Voicehovičs un Klientu apkalpošanas nodaļas vecākā speciāliste Linda Grīnfelde stāstīs par iespējām izmantot LIAA pakalpojumus un pieejamām ES fondu atbalsta programmām 2013. gadā, kā arī par finansējuma piesaisti no ārvalstu investoriem Latvijas investīciju projektiem to turpmākai attīstībai.

Valmieras Uzņēmēju konsultatīvā padome ir aktīvu cilvēku grupa, kas pārstāv uzņēmēju intereses Valmieras pilsētā un darbojas uz nolikuma pamata, kā arī kalpo kā sabiedriskās domas veidošanas instruments. Padome veidota pēc Valmieras pašvaldības un vietējo uzņēmēju iniciatīvas ar mērķi veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību pilsētā. Uzņēmēju konsultatīvo padomi vada AS "SCO centrs" valdes priekšsēdētājs Jānis Matisons, bet uzņēmēju konsultatīvās padomes priekšsēdētāja vietniece ir AS "Swedbank" Vidzemes reģiona direktore Inese Vīksna.